Просування сайту https://turboseo.net.ua/ відбувається різними шляхами. Є маса джерел трафіку: соціальні мережі, розсилки, реклама тощо. Однак більшість маркетологів приходять до висновку, що недооцінювати SEO та пошукові системи не можна. Наша компанія TurboSEO давно працює в сфері просування. Ми вирішили поділитися своїм досвідом і підготували мануал для просування нових сайтів і отримання позицій в короткі терміни.

Невичерпне джерело трафіку

Для багатьох компаній органічний трафік грає ключову роль у воронці продажів. Месенджери застарівають, втрачають популярність, а пошукові системи продовжують справно ранжувати сторінки. Люди завжди будуть щось шукати в інтернеті, тому SEO зараз актуально так само як і 10 років тому.

Коли нова компанія запускає рекламу в популярних мережах і месенджерах їй все одно важко конкурувати з щомісячною мільйонною аудиторією, яка приходить зі сторінки пошуку. Органічний трафік - це стабільний потік відвідувачів, який збережеться на тривалий час. Часто саме за обсягом такого трафіку оцінюють перспективи і успішність проекту.

Соціальні мережі, розсилки і реклама значно поступаються пошуковим системам за обсягом трафіку. Це пов'язано з тим, що їх використовує обмежену кількість людей, до того ж у кожного месенджера своя аудиторія, тому охопити всіх користувачів досить складно. При цьому інформацію в інтернеті шукають практично всі і охоплення тут завжди ширше. Виходячи з цього, можна стверджувати, що якщо ви хочете привернути максимум трафіку, то варто приділити час розкручуванню сайту https://turboseo.net.ua/.

Довіра користувачів

Ні для кого не секрет, що користувачі більше довіряють джерелам, які знаходяться в верхньому рядку видачі Яндекса або Google. Якщо ви активно рекламуєте себе в соціальних мережах, але при цьому пошукові системи про вас і не чули, то це виглядає, щонайменше, підозріло. Звичайно, реклама - двигун бізнесу і вона дуже важлива при розкручуванні, але варто розуміти, що довіру вона у користувачів не викликає. На відміну від органічного пошуку, коли людина бачить вас у верхньому рядку і розуміє, що перед ним перевірена компанія і сюди часто звертаються інші люди.

Також не варто говорити про те, що багато принципово не клацають на рекламні оголошення і вважають за краще шукати інформацію самі. Часто перед покупкою люди проводять дослідження: шукають інформацію про компанію, читають відгуки і т.д. Де вони це роблять? Звичайно в пошукових системах. Ваш успіх в цьому випадку залежить від того, що людина знайде у видачі Гугла або Яндекса. Радує, що в пошукових системах можна управляти видимістю, для цього потрібно лише докласти зусиль і хороша репутація вам гарантована.

Ніяких зайвих витрат

Повноцінна SEO-розкрутка сайту коштує дорого, але головний секрет такого просування - воно працює роками. За підсумком, прибуток в кілька разів перевершує витрати.

З рекламою інша справа. Вона перестає діяти тоді, коли буде вичерпано ваш рекламний бюджет. У соціальних мережах оголошення швидко тонуть в потоці інформації і профіт у них невисокий. При грамотно збудованому SEO трафік генерується як би сам собою, тому не потрібно переживати про те, що його дія закінчиться. Користувачі самі приходять з пошукових систем: за це не потрібно платити і тут немає ніяких лімітів.

Єдиний недолік SEO-просування - воно не дає миттєвих результатів. Це довгострокова перспектива. Щоб отримати профіт, доведеться спочатку вкласти в проект гроші, час і сили. А в сферах, де велика конкуренція доведеться регулярно коригувати матеріали, щоб не втратити позиції.

Наша компанія TurboSEO з радістю допоможе вам з просуванням в пошукових системах.