Якщо ви плануєте отримати диплом європейського вищого навчального закладу за розумні гроші, то навчання в Словаччині – це ваш вибір. Вартість отримання освіти і проживання в цій країні значно нижча, ніж в інших європейських країнах, а отримати студентську візу набагато простіше.

За останні роки багато іноземних студентів серед інших країн все частіше обирають Словаччину. Словацькі вищі навчальні заклади охоче приймають до себе не тільки вчорашніх школярів з атестатами про середню освіту, а й спеціалістів з дипломами бакалаврів та магістрів. Навчаючись у Словаччині, ви отримаєте не тільки диплом світового зразка, високу якість знань, а й чудові можливості для побудови вдалої кар’єри.

Навчання в Словаччині має безліч переваг. Ось представлені основні з них:

1.     Низькі фінансові витрати на проживання. Плата за житло та щоденні витрати іноземних студентів, які перебувають в цій країні набагато нижчі, ніж в більшості країн Європейського Союзу. І фактично співвідносні з такими ж витратами в Україні.

2.     Стипендія у Словаччині. Іноземні студенти, які мають хорошу успішність з навчальних дисциплін, мають цілком реальну можливість отримувати стипендію.

3.     Дипломи словацьких університетів мають визнання у всьому світі. Вища освіта в Словаччині притримується європейських і світових стандартів найкращих зразків. Дипломи, отримані у зазначених ВНЗ, визнані і не потребують додаткового підтвердження у всіх країнах Європи, а також у багатьох інших країнах світу.

4.     Можливість навчатися в університеті безкоштовно. У всіх державних вищих навчальних закладах Словаччини іноземні студенти можуть отримувати освіту абсолютно безкоштовно – з умовою навчання словацькою мовою.

5.     Студентський ВНЖ з правом надалі отримати офіційне працевлаштування. Словаччина – одна з небагатьох країн Європи, яка дозволяє іноземним студентам проживати в Словаччині з правом у майбутньому отримати постійну трудову зайнятість.

Отже, якщо ви мрієте про отримання престижної вищої освіти в європейському університеті, варто звернути увагу саме на Словаччину. За останнє десятиліття ця країна перетворилася в один з найбільших центрів європейської освіти для українців. А двері місцевих ВНЗ відкриті як для молодих спеціалістів з дипломами бакалавра або ж магістра, так і для випускників середньо освітніх українських шкіл. Тож не проґавте свою можливість навчатися за кордоном.