Трюкові велосипеди BMX цікавлять не тільки дітей, а й більш дорослий контингент. Якщо вам потрібно купити якісну модель за прийнятною вартістю, зверніться до фахівців KINGS BIKES - рейтингового інтернет-магазину з багаторічним досвідом роботи і значним асортиментом велосипедів для професіоналів і тих, хто тільки приступає до освоєння байка. Перш ніж оформляти покупку, озбройтеся знаннями, які допоможуть вибрати модель з оптимальними характеристиками по всіх параметрах.

Основні критерії вибору BMX-байка

Не обов'язково вибирати перший велосипед з найдорожчою цінової категорії - це може бути модель середньої ціни, але зручна для дитини з технічних і конструктивних особливостях. Необхідно визначитися, яким стилем катання займеться дитина - для Race підійдуть легкі моделі з вузькими колесами і великим передавальним зусиллям, для Street / Dirt / Park купують важковаговики, що витримують істотні навантаження.

У міру відточування майстерності райдера байк можна вдосконалити, замінивши зношені деталі новими, тому на стадії покупки потрібно вибрати модель, заміна деталей в якої не обійдеться дорожче ніж сам велосипед.

Приділіть увагу:

  • рамі - вона повинна бути з інтегрованою колонкою з промисловими підшипниками;
  • системі шатунів (каретка) - вибирайте модель з типом каретки Spanish BB або Mid BB;
  • втулкам коліс - підбирайте байк з колісними втулками на промислових підшипниках.

Завдяки великому каталогу виробів в інтернет-магазині БМХ вибрати оптимальне рішення за ціною і якістю не представляється складним процесом. Досить вивчити характеристики моделей або звернутися за допомогою до консультантів інтернет-магазину - їх досвід і знання допоможуть купити відмінний байк за прийнятною вартістю.

Чудовий вибір велосипедів для трюків в стилістиці унісекс, представлений в інтернет-магазині, підходить для освоєння напрямків:

  • park - трюки виконуються в побудованому парку з дерева або бетону;
  • street - при виконанні прийомів використовуються елементи міської індустрії;
  • dirt - прийоми виконуються на земляних трамплінах, більш габаритних ніж паркові.

Вивчіть асортимент на сторінці https://kingsbikes.net/3-velosiped-bmx - тут представлено безліч моделей, відповідних зазначеним вище вимогам. Завдяки опції «Підбір за параметрами» легко знайти БМХ байк бажаного кольору і конструкції.