Сьогодні в епоху цифрових технологій вже навряд чи когось можна здивувати багатим асортиментом комп'ютерних ігор онлайн. Багато хто просто вже перестали грати в комп'ютерні ігри з оптичних дисків і щосили занурилися в флеш ігри. Грають в флеш ігри, як дорослі, так і діти. Цікаво відзначити, що всі розважальні ігри для дорослих не відрізняються за гендерною ознакою. А ось у дитячих флеш іграх спостерігається інша картина. Ігри для дівчаток значно різняться з хлопчачими іграми.

Багатьох цікавить, у чому відмінності ігри для хлопчиків і дівчаток? Багато маленьких дівчаток дуже цікавляться вінкс іграми. Тут їх приваблює гарний образ героїнь. Вони були втілені там з популярного мультиплікаційного серіалу про фей і чарівниць. Дівчатка можуть у грі побути однією з них, використовувати казкові можливості і діяти на свій розсуд. Хлопчикам теж цікавляться казками, але флеши для хлопчиків значно відрізняються від дівочих. У казках для хлопчиків існують більш мужні герої, які здійснюють подвиги. У казках для дівчаток більш спокійний розпорядок гри. Вони ходять у магазини, салони краси, зустрічаються з подругами, обговорюють останні напрямку моди і т. п.

Є деякі дівчатка, які люблять грати в ігри з персонажами монстр хай. Головні героїні мають іншу манеру одягатися, а також інше походження. У першому випадку дівчатка грають з феями. Є ігри, де в якості персонажа є дочка Дракули. Такі сценарії вже багато про що говорять. Дані ігри цікаві лише певному холеричному типу дівчаток.

Але навіть вищеназвані ігри для дівчаток зроблені в стандартному руслі. Тобто, тут є переодягання, аркадні елементи і невеликий екшн. Ігри монстр хай відрізняються від ігор Винкс тим, що оформлені в більш похмурому стилі. Виходить таке похмуре вампірське оточення. Хлопчикам більше підходять активні ігри. Спокійний хід подій типу одягання / роздягання їм не цікавий. Їм потрібні битви, стратегії, іноді ребуси і пригоди. У грі повинно бути багато ворогів, монстрів і т. п. Причому хлопчаки у флеш іграх люблять грати, як позитивних, так і негативних персонажів.

Серед флеш ігор для хлопчиків ви не знайдете щось подібне до ігор барбі. В останні грають дівчатка всі ночі безперервно. У проект під назвою «Барбі», коли він ще не потрапив у комп'ютер, вже заклали ідеали і принципи про розкішне життя. Юне створення барбі постає в очах дітей справжньою досконалістю, до якої всі прагнуть. А хлопчики в цьому вибудовують немислимі будови в Майнкрафте. Дівчатка ж займаються одяганням ляльок в улюблених віртуальних іграх.