У випадках, коли ваша компанія працює віддалено, процес роботи повинен функціонувати і поставлені завдання повинні виконуватися і контролюватися. Для цього процесу, була створена унікальна платформа Бітрікс24, яка має кілька десятків інтеграцій, доступних на ринку. Сервіс Бітрікс24 доступний в хмарі і локально з доступом до вихідного коду. Ви можете встановити його на свій власний сервер і налаштувати його при необхідності. Організація роботи з віддаленими співробітниками  здійснюється з плануванням і управлінням робочого процесу. Бітрікс24 оптимізує внутрішню комунікацію в організаціях, об'єднуючи найпопулярніші інструменти спільної роботи в одному місці. Чи готові до об'єднаноi співпраці?

У чому особливість організація роботи з віддаленімі співробітнікамі за допомогою Бітрікс24?

  • Інтернет, чат, відеоконференції, календарі, робочі групи, документи, завдання і інструменти для внутрішнього спілкування в одному місці!
  • Повнофункціональна система управління персоналом з керуванням відвідуваністю співробітників, робочими звітами, автоматизацією робочих процесів і каталогами співробітників.
  • Безпечне управління документами. Необмежена хмарне сховище і вдосконалена система управління документами для всієї організації;
  • Професійна платформа для управління завданнями, проектами, робочими групами, дошками, діаграмами Ганта і робочим навантаженням.
  • Створіть кілька баз знань в свого облікового запису Bitrix24 для всієї компанії або конкретних робочих груп і проектів. Візуальний редактор дозволяє швидко створювати красиві статті, які підтримують мультимедіа і доступні з будь-якого пристрою, включаючи мобільні телефони.

За допомогою платформи Бітрікс 24 організація роботи з віддаленими співробітниками буде для вас найкращим способом для досягнення поставлених цілей в бізнесі!