Ринок нерухомості включає в себе операції з житловою (будинки, квартири, земельні ділянки) та нежитловою нерухомістю (офіси, приміщення, земля під ведення бізнесу).

При виникненні ситуації, коли потрібно зробити яку-небудь угоду на ринку нерухомості у вас є два варіанти: вивчити попит/пропозицію, особливості ринку самостійно, або звернутися до професіоналів. Рішення залежить від фінансової готовності, а також можливості вкласти час у вивчення всіх тонкощів.

Критерії пошуку агентства нерухомості

Звернення в агентство нерухомості «Вісон» https://vison.com.ua/ спрощує і застерігає від багатьох зволікань та можливих проблем, економить час і нерви. Найчастіше метою звернення до агентства є купівля або продаж нерухомості https://vison.com.ua/kupiti/kvartiru.

Отже, основні критерії пошуку відповідного агентства, тобто ті переваги, за які ви платите та які отримаєте від співпраці:

  1. Сегмент ринку нерухомості, в якому працює агентство.

  2. Вартість послуг агентства.

  3. Реальна ціна об'єкта на ринку.

  4. Швидкість закриття угоди.

  5. Юридичний супровід.

Розглянемо детальніше кожен пункт:

  1. Обирайте агентство нерухомості, яке спеціалізується на вузькому сегменті ринку. Таким чином фахівці будуть більш обізнаними з тонкощами угод. Або агентство з широкою мережею і вузькопрофільними співробітниками, які мають досвід у кожному конкретному сегменті.

  2. Вартість послуг повинно бути зрозумілим і прозорим із самого початку роботи.

  3. Агентство повинно мати всі сучасні технічні інструменти для відстеження та аналізу вартості об'єктів нерухомості, що значно прискорює процес прийняття рішення. Можливість відстеження реальної ринкової вартості об'єктів-аналогів є великою перевагою серед інших подібних агентств.

  4. Цей пункт має на увазі як вміння ріелтора швидко розуміти потреби клієнта, так і вибудувана система моніторингу актуальних пропозицій ринку, коли можна швидко отримати інформацію про існуючі пропозиції та попит. Коли вам, наприклад, потрібно терміново переїхати в інше місто на пропозицію роботодавця, і він надає вам відшкодування з орендної плати, але тільки при терміновому й самостійному вирішенні всіх належних питань.

  5. Знання всіх тонкощів законодавчої системи в сфері нерухомості, юридичних нюансів - одні з ключових знань експерта агентства нерухомості. За розуміння алгоритму дій (порядок отримання довідок, дозволів, їх необхідність) і можливість делегування багатьох нескладних процесів платить клієнт. Представник агентства нерухомості виступає гарантом дотримання всіх прав клієнта, з яким він працює.

Вдалий вибір агентства нерухомості - запорука вашої задоволеності результатом! Важливо пам'ятати, що завжди цей вибір індивідуальний і тільки ваші ключові потреби повинні бути задоволені в кінці співпраці. Тому будьте пильні до вище перерахованих вимог і уважні до внутрішнього голосу, бажаємо успішного правильного вибору!