Багато фермерів цікавить одне питання: як правильно обрати насіння соняшника для багатого та якісного врожаю? На жаль, відповіді на це питання немає, а врожай залежить тільки від умов в яких він зростає та сорту насіння.

Поради стосовно вибору правильного сорту насіння соняшника.

1. Якщо ви обертаєте насіння для промислового вирощування у великих масштабах, оберіть декілька сортів насіння. Таким чином, ви зменшити ймовірність втрати врожаю, якщо один з сортів не дасть очікуваний результат та відповідно збільшити свій прибуток.

2. Оцініть кліматичні умови та ґрунт на якому ви плануєте вирощувати соняшник. Майте на увазі, що ґрунт на якому декілько разів поспіль вирощувались різні культури непридатний та потребує підготовки. Також слід обробити ґрунт від бур’янів і добрива, а вже після обирати відповідне насіння соняшника.

3. Якщо ваше поле ідеально підготовлене, ви можете сміливо обирати прості гібриди. Краще обирати перевірене насіння у надійних постачальників, а не купувати розрекламований новий гібрид. Компанія ПОСІВНА пропонує вам великий вибір якісного насіння за вигідною ціною, тому купуючи тут ви не тільки піклуєтесь про свій майбутній врожай, але і заощаджуєте гроші.

4. Дуже важливо перед посадкою підготувати насіння та забезпечити його якісний захист під час росту. Ми радимо вам купувати захисні засоби перевірених брендів. Якщо ви сумніваєтесь, краще порадитись з досвідними фермерами, щоб вибір пав на правильний препарат.

5. Все робить своєчасно і тоді багатий врожай вам буде гарантований.

Перше, перед чим стане ваш вибір — це закупка насіння соняшника. Як ми вже відмітили раніше, слід купувати насіння у перевірених компаніях, бо такий вибір збільшує ймовірність високої якості посівного матеріалу.

Чому вам слід обрати саме компанію ПОСІВНА?

Компанія ПОСІВНА існує вже не перший рік поспіль і за цей час встигла завоювати довіру досвідних фермерів. На сайті маркету компанії для вас представлений великій вибір різних сортів соняшника, ознайомившись з характеристиками яких, ви гарантовано зробите правильний візир, відштовхуючись від умов в яких буде зростати та стану ґрунту.

Окрім багатого асортименту, компанія ПОСІВНА пропонує своїм клієнтам і найвигідніші ціни. На сайті інтернет-магазину ПОСІВНА ви можете впевнитись у цьому та оформити замовлення з можливістю доставлення по свій країні.

Якщо ви прагнете отримати багатий врожай, то насіння повинно бути з ПОСІВНА!