Хорватія є надзвичайно популярним місцем відпочинку серед українців. Мальовниче хорватське далмацінске узбережжя, з різноманітними чарівними островами, ідеально поєднуються з морем. Відокремлені бухти створюють відмінні умови для відпочинку, а тепле і чисте море сприяє купанню і дайвінгу. Якщо ви плануєте відпустку, варто відвідати цю дивовижну країну. Турагентств «Tangotravel» пропонує автобусні тури в Хорватію за доступними цінами і в будь-який час.

Чому варто купити автобусний тур в Хорватію?

Хорватія приваблює унікальними курортами, розташованими прямо біля моря. Популярні регіони включають Далмацію (розділену на Північну, Центральну і Південну Далмацію), де чудовий курортний клімат можна знайти в таких містах, як: Макарська, Спліт, Трогір, Градац і Хвар. Чарівні старі міста, пляжі, омивається виключно чистою морською водою, і безліч розваг означають, що в цих місцях ніколи не буває нудно. Регіон Істрії також популярний на півночі Хорватії, де він належить до найбільших курортів Ровінь і Пулу. У свою чергу, регіон Кварнер відрізняється чудовими островами, такими як острів Крк, острів Раб і Црес.

Найважливіші міста включають Дубровник, Задар і Корчула, Хвар, Пулі, а також раніше згаданий Спліт. Дубровник - це свято для любителів екскурсій, так як тут є міські укріплення і цікаві пам'ятники. Місто прекрасно розташоване і містить багато цікавих речей - варто відправитися в сторону старого міста і відкрити для себе його атмосферу, прогулюючись по вузьких вуличках. Спліт, з іншого боку, вражає своєю унікальною архітектурою і характерним палацом римського імператора Діоклетіана, який включений в список ЮНЕСКО. Крім цього приємного променаду і багатого розважального та культурного пропозиції міста, ви отримаєте заряд бадьорості і нових вражень.

Хорватія - це найкрасивіші пейзажі і знамениті водоспади. Хорватія є культурно-природної країною. На узбережжях ростуть вічнозелені ліси і колючі середземноморські чагарники, а також пальми, кактуси і агави. Верхні частини гір покриті хвойними лісами, а низовини майже безлісними. Завдяки вапняковим горам Дінарського в Хорватії, тут знаходяться численні печери та мальовничі, дикі ущелини. Найцікавішими з них можна помилуватися в національному парку Пакленіца і в горах Велебіт, перевагою яких також є багата рослинність. Крім того, Плитвицкие озера, внесені в список ЮНЕСКО, викликають великий інтерес, які знаходяться над довжиною вісім кілометрів ланцюжку карстових озер, з'єднаних чарівними водоспадами і каскадами.

Турагентство «Tangotravel» пропонує вигідні умови для покупки автобусного туру. Поїздка запланована на 26 червня, на 4 дні. Вартість 90 євро. Скористайтеся перевагами і оформляйте тур вже сьогодні!