Всі бізнесмени, які ведуть зовнішньо економічну діяльність не займаються митним оформленням самостійно, а використовують послуги митного брокера. Хто такий митний брокер? Які задачі входять до його компетенції? З цими питаннями ми сьогодні розберемося.

Отже, митний брокер - це свого роду посередник між власником товарів та митницею. Основна задача митного брокера - це представлення інтересів замовника в митних органах для організації швидкого та безпроблемного проходження митниці та мінімізації витрат клієнта.

Якщо ви шукаєте митного брокера з високим рівнем професійності, радимо вам звернути свою увагу на компанію Delta International Services, яка пропонує якісні послуги за вигідними тарифами:

  • Супровід імпорту автомобілів фізичними особами
  • Отримання дозвільних документів на товар при експорті та імпорті
  • Митне оформлення товарів
  • Реалізація проектів в режимі переробки та “комплектних об’єктів”
  • Класифікація товарів відповідно УКТ ЗЕД для митних цілей

Митний брокер відповідає за підбор кодів ТН ЗЕД на товари, складає опис всіх товарів для заповнення декларації, проводить розрахунок митних платежів, тісно взаємодіє з представниками митних органів та подає митні декларації в органи контролю. Крім цього, митний брокер несе повну юридичну відповідальність, згідно з нормами Митного кодексу.

Деякі брокери практикують свою «тіньову схему» пропонуючи своїм клієнтам заощадити кошти шляхом обману держави та виявлення «лазівок» у законодавстві. Ми не радимо вам схилятись до такого методу, бо, як показує практика, при виявленні цих схем накладаються великі штрафи, затримується вантаж та наступає повна відповідальність по всій строгості.

Обираючи митного брокера, в першу чергу зверніть увагу на наявність ліцензії для здійснення своєї діяльності, вивчить інформацію про компанію, де плануєте замовити послуги митного брокера, ознайомтесь з її клієнтами та прочитайте відгуки. На сайті компанії Delta International Services ви можете ознайомитись зі всією необхідною інформацією та упевнитись у великій професійності митних брокерів. Окрім широкого спектра послуг, компанія Delta International Services пропонує вам і найвигідніші тарифи, скориставшись якими ви зможете вигідно та швидко розмитнити свій товар та заощадити гроші.

Шукаєте професійного митного брокера? Не втрачайте свій час, заходьте на сторінку Delta International Services та замовляйте послуги професійного фахівця!