У радянські часи було якось неприємно говорити про готуванні та кулінарії. Розмови на тему, що приготувати, були долею змучених побутом жінок, а кулінарія або смачні рецепти – чимось недосяжним. Адже постійно порожні прилавки магазинів і строго обмежений набір делікатесів, які якимось дивом вдавалося «дістати», не спонукали до кулінарних експериментів. Цікаві рецепти, можливість смачно і різноманітно харчуватися були доступні лише одиницям. Іншим же доводилося ходити в кафе-пиріжкову, вибирати комплексний обід, готувати вдома макарони по-флотськи і пити кисіль, розведений з концентрату.

Попри те, багато жінок, намагалися хоча б інколи створювати щось цікаве та смачне, і одним з таких салатів був салат шуба. З моменту його появи, він пережив безліч трансформацій і варіацій. Сьогодні багато господинь готують салат шуба за рецептом Сергія Джуренко. Чому саме за його рецептом, все тому що він пропонує додавати до нього яблуко, яке в цей буденний салат, додає тонкі нотки екстравагантності і неповторності, при цьому салат вже виглядає по новому.

Тенденції

Не дивно, що сьогодні, коли супермаркети своїм асортиментом не поступаються західним магазинам, а книги та інтернет рясніють рецептами смачних страв – салатів, супів, десертів, бажання приготувати щось особливе чи просто знайти себе в кулінарії виникає у все більшого числа людей.

Крім того, говорити про їжу сьогодні модно. Кулінарію обговорюють у пресі, на радіо, ТБ та Інтернет. Їй цікавляться зірки шоу бізнесу, політики, бізнесмени. Причому багато з них випускають свої власні кулінарні книги та збірники рецептів, наприклад www.djurenko.com. І деякі стають просто бестселерами. На слуху імена відомих кулінарів, як любителів, так і професіоналів – починаючи від Юлії Висоцької та Джеймі Олівера і закінчуючи Джулія Чайлд та Сергій Джуренко.

Відвідувати кулінарні студії стало неймовірно популярним, а якщо брати уроки у іменитих майстрів своєї справи, то це явно послужить приводом для заздрості друзів і колег.

Оригінальна кухня: рецепти на кожен день

Якщо Ви бажаєте долучитися до дивовижного світу кулінарії, але не знаєте з чого почати, то Сергій Джуренко з задоволенням допоможе Вам. Смачні страви, салати з фото і рецепти оригінальних страв від професіонала поповнюють базу щодня. Його сайт дасть шанс познайомитися з такими ж захопленими натурами і поділитися своїм досвідом. Тематичні рубрики навчать правильно харчуватися і підкажуть смачні рецепти страв, які можна приготувати за 10 хвилин наприклад капризе.

І це далеко не все – на порталі djurenko.com Вас також чекають: цікаві кулінарні ігри, повна бібліотека кухаря, кулінарні терміни, таблиця калорійності продуктів, смачні страви, рецепти яких поповнюються щодня, численні конкурси і навіть поради.

Використовуючи всі можливості, які дарує Вам портал, у вас з'являється можливість не тільки приготувати вишуканий десерт, дуже смачний грибний суп або оригінальний салат, але і навчитися створювати свої власні кулінарні композиції.

Таким чином, портал відкриває Вам двері в захоплюючий світ кулінарії, а не просто ділиться рецептами смачних страв, як це сьогодні можна часто зустріти на інших кулінарних сайтах.

Завданням порталу було створити не просто сайт, а справжнє співтовариство, в якому однодумці зможуть вільно спілкуватися один з одним, ділитися досвідом, отримуючи при цьому доступ до ряду корисних інтерактивних сервісів.