Вуличні тренажери від ІнтерАтлетики

Як підтримувати тіло у відмінній формі, займатися в зручний час, знаходити однодумців, при цьому не оплачувати заняття? Сучасні вуличні тренажери - можливість зміцнювати здоров'я, формувати м'язову масу, позбавлятися від зайвої ваги коли завгодно. Хто може тренуватися? Вправлятися можуть всі бажаючі - маленькі діти, чоловіки, жінки, новачки і професійні спортсмени - люди, які піклуються про власне здоров'я.

Тренажери вуличні: як все починалося?

Всі ми, напевно, пам'ятаємо вироби для занять під відкритим небом, зроблені за стандартом. Як правило, це були турніки різної висоти, бруси, вертикальні і горизонтальні рукоходи. Такого набору недостатньо для повноцінного опрацювання всього тіла. Сьогодні вуличні тренажери - альтернатива агрегатам, представлених в спортивних залах. Гіперекстензії, лижники, обладнання для преса, рук, спини і ніг, орбітреки, велотренажери, твістери, повітряні ходки - все для того, щоб тренування були максимально ефективними, корисними і різноманітними. Бажання працювати на результат і систематичність - основні складові на шляху до поставленої мети. Звичайно, необхідно правильно розставити пріоритети, вибрати посильну тренувальну програму.

Не хочеться далеко ходити? Хочу тренуватися біля свого будинку

Спортивні майданчики тільки на стадіоні - так було раніше, що часто ставало «проблемою», адже не завжди і не у кожного було бажання витрачати час на те, щоб дійти до обладнання. Сьогодні вуличними тренажерами в Україні облаштовуються шкільні та паркові території, двори, майданчики, лікарні, санаторії. Ергономічні установки гармонійно доповнюють загальну ландшафтну задумку. Провести комплексне тренування можна прямо біля свого будинку або найближчої школи. Тільки потрібно не лінуватися і правильно себе мотивувати, тоді все обов'язково вийде. Зараз все більше людей відмовляються від походів в тренажерку на користь тренінгам під відкритим небом.

Переваги занять на тренажерах вуличних

  • Можливість моделювати зовнішність у зручний час, вдень і вночі.

  • Саме на вулиці знаходити однодумців, обмінюватися досвідом, удосконалювати навички простіше, ніж в тренажерному залі.

  • Організм збагачується киснем, а в сонячні дні отримує дозу вітаміну Д в натуральному вигляді. Але вправлятися під палючими променями не потрібно, так ви ризикуєте отримати сонячний чи тепловий удар.

  • Багатофункціональність. Сучасні вуличні тренажери по функціональності і впливу на м'язи не поступаються всім, що знаходяться в спортзалах.

  • Простота в експлуатації. Прокачатися по повній програмі можуть всі бажаючі, для того, щоб приступити до процесу, потрібно тільки бажання, а рівень фізичної підготовки та вік не мають значення.

В Україні вуличні тренажери купити можна в Києві, Львові, Миколаєві, Полтаві, Тернополі та інших населених пунктах.

Вибирайте заняття на кращому обладнанні на шляху до спортивного і здорового способу життя!