Колір обличчя навіть при самій здоровій шкірі може бути землистим і тьмяним, і з природою важко боротися. Погана екологія, постійні стреси, незбалансоване харчування – все це має негативний вплив на стан шкіри. Тональний крем Мейбелін  в макіяжі перший помічник, без якого важко обійтися.

Тональний крем є основою всього макіяжу. Можна вишукано підкреслити очі за допомогою тіней, підводки і туші, можна зробити губи пухкими та звабливими, озброївшись яскравою помадою, можна «намалювати» олівцем ідеальні півкруги брів, але при цьому виглядати болісно і втомлено.

Якщо раніше тональні креми відрізнялися лише по відтінку, то сьогодні можна підібрати продукт, відповідний типу шкіри.

Для сухої шкіри необхідно засіб на жировій основі, щоб забезпечувати додатковий захист. Також підходить тональний засіб з легкою текстурою, збагачений поживними, зволожуючими компонентами. Він допоможе замаскувати маленькі зморшки і гладко наноситься на поверхню шкіри. А ось для жирної шкіри такий крем протипоказаний.

Креми з матуючим ефектом добре годяться для жирної шкіри, вони по своїй фактурі більш щільні і містять у своєму складі рослинні екстракти, які допомагають приховувати недоліки шкіри, сприяють звуженню пор і нівелюють жирний блиск.

 

Особливо проблематично підібрати крем жінкам з чутливою шкірою обличчя. Головне правило в цьому випадку – це легка і гіпоалергенна структура, яка не дратує шкіру, з вмістом зволожуючих інгредієнтів рослинного походження.

Найбільше фортуна посміхнулася жінкам, що мають змішаний тип шкіри обличчя – будь-який тональний крем ім. підійде. Тут необхідно розуміти, якого результату ви б хотіли побачити – це може бути легкий, натуральний тон або ж щільний, з найбільшим вмістом барвних пігментів, для усунення вад шкіри, якщо вони у вас є.

Для зрілої, збезводненої шкіри добре підходять кошти з ліфтинг-ефектом, у своїй рецептурі вони містять не тільки пігменти, які здатні пропускати активні речовини, але і мікрокапсули колагену, особливі силіконові частинки, що приховують зморшки. Тональні креми з ліфтинг-ефектом не рекомендується застосовувати представницям слабкої статі віком до 30 років.

Крем-флюїд хороший для молодої шкіри, оскільки дає легкий, повітряний, дуже ніжний результат. Однак, флюїди не годяться для проблемної шкіри, оскільки не здатні приховати помітні недоліки.

Окремо слід сказати про SPF-фактор. Чим він вище, тим сильніше шкіра буде захищена від сонця. Тональна основа без SPF-фактора підходить для зими і пізньої осені, але не для весни і літа, коли сонячна активність досягає свого піку.