Картинки по запросу ремонт стиральной машиныЩоб оформити замовлення на ремонт пральних машин у Львові достатньо заповнити коротку заявку на сайті компанії REMONT-PRALKI і вашу техніку відремонтують у той же день (навіть у вихідний чи свято).

Як розраховується вартість ремонту пральної машини?

Залежно від поломки є два сценарії ремонту:

•        з заміною запчастин;

•        без заміни.

Наприклад, якщо засмітився злив, потрібно лише його прочистити, а якщо згорів ТЕН, то доведеться купити і встановити новий. Отже, вартість ремонту може включати або тільки ціну за роботу майстра, або ціну і за роботу, і за запчастини. Якщо ви погоджуєтесь на ремонт, то виїзд і діагностика будуть безкоштовними. На місці майстер встановить причину поломки, обсяг роботи, з'ясує чи потрібна заміна деталей або є можливість відновити роботу старих.

Чому варто звернутись в REMONT-PRALKI?

Компанія здійснює ремонт пральних машин в Червонограді та по всій Україні, має свої склади та майстерні, кваліфікований штат, прямих постачальників, тому може встановлювати доступні ціни на свої послуги, не жертвуючи їх якістю. Ось ще декілька аргументів:

•        швидке виконання замовлення - будь-які, навіть найскладніші проблеми можна вирішити в той же день;

•        усі майстри компанії мають відповідні дипломи та сертифікати, що підтверджують їх високу кваліфікацію;

•        на всі роботи та запчастини надається гарантія;

•        фахівці працюють як з оригінальними деталями від виробника, так і з перевіреними аналогами, що завжди в наявності;

•        використовується тільки високоточне діагностичне обладнання та професійний інструмент, тому майстри можуть виконати якісний ремонт будь-яких моделей побутової техніки.

Не варто намагатися самостійно полагодити машину без необхідних знань. Існує серйозний ризик отримати травму або ще більше пошкодити пристрій, а це - додаткові витрати. Компанія REMONT-PRALKI пропонує якісний ремонт пральних машин на вигідних для клієнтів умовах.