Картинки по запросу детские аниматорыДень народження дитини - це особливе свято, яке супроводжується веселощами, дитячим сміхом і яскравими фарбами. І якщо ваша дитина досягла того віку, що почала розуміти те, що вона э іменинником, слід організувати їй справжнє незабутнє свято.

Етапи організації дитячого дня народження

На першому етапі важливо скласти список маленьких гостей і визначитися з місцем проведення свята. Це  може буде:

-          природа,

-          кафе,

-          ваш будинок.

На другому етапі розробляється дитяче меню і прикраса кімнати. В якості прикраси виступають кулі, гірлянди, святкові ковпаки.

Мрієте подарувати дитині найкрасивіше свято і здивувати своїх гостей? Якщо вам потрібні аніматори в Ужгороді – ваше бажання виповнилося! Аніматори від компанії HOUSEHAPPY знайдуть, чим зайняти всіх малюків, ненав'язливо виділяючи головного винуватця торжества.

І останній важливий момент - це опрацювання сценарію святкування. Дітям необхідно веселощі, а значить важливо продумати всі конкурси. Найкраще з цим завданням впорається професійні дитячі аніматори в Івано-Франківську, які здатні перетворити свято в справжню казку і подарувати дітям хороші емоції, незабутні враження. Ось тому, вибір хорошого дитячого аніматора - момент відповідальний. Зупинимося на даному пункті більш детально.

Критерії вибору дитячого аніматора

Знайти аніматора на дитяче свято можна за порадами, рекомендаціями друзів або безпосередньо звернутися в агентство по створенню свята. У будь-якому випадку вам необхідно особисто зустрітися з аніматором і оцінити такі моменти:

-          портфоліо: уважно вивчіть роботи аніматора;

-          вік: з якими дітками працює аніматор – з маленькими, від 2-х до 5-ти років, або більш старшими;

-          індивідуальний підхід до дітей різного віку;

-          наявність костюмів і різних елементів декорацій. Чим більше костюмів, тим краще, а це означає, що аніматор може перевтілитися в різних персонажів. Варто також попросити, щоб вам показали один з костюмів. Костюм повинен бути яскравим, таким, щоб не налякати дітей.