Картинки по запросу Почему стоит доверить чистку ковров профессионаламКилими та килимові покриття - невід'ємна прикраса нашого будинку, яка дозволяє ходити босоніж в холодну пору року і створювати затишок. Однак саме цьому виду підлогового покриття необхідний більш ретельний догляд та щорічна чистка килимів в Ужгороді, тому що кожен день килимові волокна вбирають в себе пісок, бруд, пил, мікроби, що осідають з повітря. Природно, що середовища краще для бактерій і пилових кліщів просто не знайти.

Найпростіше, на перший погляд, пропилососити килим. Однак такий захід малоефективен в силу того, що з килима видаляється тільки верхній шар бруду. Звичайно, цю процедуру необхідно проводити своєчасно, і професійна хімчистка килимів незрівнянно перевершує зусилля звичайного пилососа по результату.

Які етапи включає в себе хімчистка килимів?

Виїздна хімчистка у Виноградові включають в себе:

-          Глибока волога чистка методом екстракції (вилучення) з використанням професійних чистячих засобів.

-          Видалення плям з використанням професійних засобів для виведення плям.

-          Дезодорування-усунення неприємних запахів (вогкості, запахів тварин і т.д.).

Остаточна обробка "промивка" і сушка килима здійснюється за допомогою екстракторного апарату. Остаточна просушування вироби відбувається в природних умовах і займає 2-8 годин в залежності від ступеня забрудненості

Як відбувається чистка килимів?

Фахівціоперативно виїжджають до вас додому і проводять чистку килимів на місці.При цьому ви можете бути спокійні щодо якості.Перш ніж приступити до очищення вашого килима, майстер визначить, з якого матеріалу зроблений килим або палас.Залежно від типу волокон вибираються миючі засоби.

Основна чистка килимового покриття відбувається за допомогою екстракторної машини, яка під тиском подає миючі засіб, який розчиняє забруднення і потім його збирає.При сильному забрудненні килимового покриття застосовується ковромоечная (роторна машина), яка здатна усунути навіть найстійкіші забруднення.

Виробники килимових покриттів рекомендують проводити глибоку хімічну чистку не менше 1 разу на рік.