Неправильно підібрані кросівки, як за розмірами, так і за своїми функціональними характеристиками, не просто зможуть перетворити ваші заняття спортом в тотальну муку, а й навіть можуть для вашого здоров'я бути потенційним джерелом небезпеки через зростаючу можливость травматизму. Під час виконання будь-яких фізичних вправ доводиться відчувати колосальні перевантаження не тільки вашим сухожиллям, зв'язкам і гомілко-стопам, а й усьому хребетному стовпу. Вельми істотно, таким чином, щоб кросівки adidas, вибрані вами в Ужгороді в магазині super star adidas, не тільки б за розміром ідеально підходили вам, але і в повній мірі відповідали б вашій спортивній специфіці.

Щоб ваш вибір кросівок упав на якісну модель, в яких би ви протягом ряду років займалися улюбленим видом спорту, і виявилися правильними ваші уподобання, потрібно врахувати деякі нюанси. Так, певної цінової категорії завжди відповідали якість і стильність брендових кросівок adidas або nike. Важко уявити собі, щоб хороші фірмові кросівки продавали за безцінь. Наступні критерії повинні відрізняти якісні кросівки: бути м'якими і легкими, шви не повинні бути помітними на них, також як і проклеєні ділянки. У магазині на сайте Вебмода в Ужгороді брендові кросівки повинні володіти відмінними вентиляційними характеристиками для забезпечення нормального процесу потовиділення.

Бажано, щоб у кросівок носок був еластичним і мав відповідну пружність. Досить просто натиснути на нього, щоб визначити це. До свого первозданного стану еластичні якісні кросівки повернуться практично миттєво. Ознакою якісних кросівок також завжди вважалася знімна устілка в середині з малим потовщенням. У якісних кросівок підошви повинні згинатися в області подушечок стоп. Крім того, при виборі спортивних кросівок слід враховувати один важливий момент - шкірянае або замшеве взуття може поступово трохи розтягнутися, що з парою, зробленої з інноваційних синтетичних матеріалів, навряд чи станеться.