Інтерактивна пісочниця – це сучасний продукт, призначений для повноцінного та різнобічного розвитку дітей. В інтерактивній пісочниці як і у звичайній основну роль грає пісок, тільки ця пісочниця оснащена сучасним обладнанням і програмним забезпеченням, яке створює на піску ефект доповненої реальності.

Інтерактивна пісочниця складається з:

  • Корпусу з резервуаром для піску
  • Керуючого комп'ютера
  • Монітора користувача для перемикання програм
  • Проектора
  • Сенсора визначення глибини піску
  • Спеціального програмного забезпечення

Сучасна інтерактивна пісочниця — сенсаційне обладнання XXI століття, завдяки якому дитячі мрії перетворюються в реальність. Це гармонійне поєднання природних фарб і висококласної графіки.

Знаючи неймовірну користь знаменитої юнгіанської пісочної терапії, довго думали, як же вдосконалити звичайну пісочницю і перетворити її в щось екстраординарне і зробити ще більш корисною для Вас. Рішення було знайдено! Обладнали пісочницю комп'ютером, особливими сенсорами, проектором, створили унікальне програмне забезпечення і отримали цікавий результат – інтерактивну пісочницю! Яскраві враження від знайомства з нею переповнюють кожного, а регулярна робота з обладнанням не просто заворожує, але і робить позитивний вплив на психологічний стан людини.

Як працює інтерактивна пісочниця?

В обладнання вбудований сенсор для визначення глибини. Він підключений до комп'ютера. Сенсор вимірює відстань від проектора до піску. Спеціальна програма обробляє отримані від сенсора дані і дає проектору команди, яким кольором висвітлювати конкретну ділянку піску.

На пісок проектуються текстури цих природних об'єктів: морів і річок, рівнин і гір, вулканів водоспадів. Ви ніби опиняєтесь у зменшеній реальності, серед природи і чарівництва. Така пісочниця пропонує можливість творити і створювати своїми руками маленький світ – неповторний затишок, який можна змінити одним рухом руки.

З інтерактивною пісочницею можна пізнавати базові основи шкільних предметів: географію, біологію, арифметику, історію, фізику, астрономію і навіть малювання.Програмне забезпечення розроблене таким чином, що досвідчений педагог може годинами безперервно розповідати про таємниці світобудови, закони природи, фізичні об'єкти і т.д.