Щоб придбати жалюзі в Ужгороді не обов’язково вирушати до всіх будівничих магазинів, адже можна зробити це, не виходячи з дому. «Jaluzi Service» – це онлайн магазин з представництвами в Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі, що працює на ринку з 2001 року. Вся продукція виготовляється згідно зі стандартами ДСТУ та має рік гарантії та післягарантійне обслуговування всієї продукції.

Компанія пропонує такі види сонцезахисних конструкцій на вікна:

  • вертикальні жалюзі;

  • горизонтальні жалюзі;

  • тканинні ролети;

  • захисні ролети;

  • римські штори;

  • рулонні штори.

Вертикальні жалюзі складаються з довгих паралельних вертикальних смуг тканини, що оброблені спеціальним засобами проти вигорання та збирання пилу, саме тому вони легкі в догляді та експлуатації. 

Горизонтальні жалюзі також складаються з паралельних пластин, але що розташовані горизонтально. Такі жалюзі не жовтіють, не вигоряють на сонці та не ламаються. Venus відрізняється від стандартних горизонтальних жалюзі тим, що розробка була виконана спеціально для пластикових вікон, вони щільно прилягають по всій поверхні вікна, не мають палок і мотузків, що бовтаються. Також горизонтальні жалюзі можуть бути виконані з дерева – це виглядає дуже естетично, граційно, натурально та дорого. Можна підібрати жалюзі такого ж кольору, як меблі у кімнаті.

Тканині ролети виглядають як одне суцільне полотно. Механізм їх роботи дуже простий, коли ви хочете підняти жалюзі – тканина щільно накручується на вал, а коли опустити, то розкручується. Закритий тип відрізняється від відкритого тим, що має напрямні, які фіксують рух тканини, а також тим, що має короб, який закриває вал. Тканинні ролети також є з системою День-Ніч – це коли прозорий шматок тканини чергується з щільним, що не пропускає світло. Ролети мають два таких вертикальних полотна, переміщуючи які можна досягти повної темряви, напівтемряви або світла. Джутові та бамбукові ролети – це найбільш екологічний варіант, їх можна безпечно утилізувати після завершення строку експлуатації. Вони не дуже щільні, тому розсіють сонячне світло, утворюючи при цьому комфортне освітлення. 

Захисні ролети розміщуються ззовні помешкань та несуть в собі захисну функцію. Виготовляються зі сплаву сталі та алюмінію, тому є дуже міцними. 

Римські штори з першого погляду схожі та тканинні ролети. Це також одне полотно, що повністю закриває вікно, але при піднятті тканина не накручується на вал зверху, а збирається «хвилями» знизу.