Не секрет, що сектор електронної комерції в нашій країні зростає з двозначною швидкістю. Більшість з вас вже купують в Інтернеті, це означає що кожен третій у 2018 році здійснював покупку в закордонному електронному магазині. Зазвичай це доставка товарів з Америки, Німеччині, Великобританії, Китаю та Нідерландів. Інтернет-магазини за кордоном зручні та часто набагато дешевші. Однак, замовляючи товари з-за кордону, потрібно враховувати потенційні ризики.

Що варто купувати в закордонних інтернет-магазинах?

Електроніка - це звичайно товари номер один. Смартфони, планшети, комп’ютери, ігрові приставки - все це в Китаї чи США можна купити на 30-40% дешевше, тому що ці продукти не обкладаються нашим ПДВ, і мито з них не стягується. Покупки предметів, що випускаються за межами Європейського Союзу, особливо вигідні, і прикладом можуть бути пристрої дуже популярного бренду Xiaomi, які в європейських магазинах коштують набагато дорожче, ніж на батьківщині Китаю.

Однак, щоб знайти можливість, вам не потрібно шукати їх на китайських чи американських порталах. Набагато дешевші предмети можна знайти в європейських магазинах, наприклад, Великобританії та Німеччині. У Великобританії, Німеччині, Франції чи Швейцарії відбувається набагато більш інтенсивна битва за клієнтів. Пропозицій так багато, що магазини можуть привернути увагу лише ефектними акціями. Ось чому багато хто щороку їде до Лондону на Чорну п’ятницю, яку наші магазини відзначають досить скромно.

Слідкуйте за обмінними курсами

У цьогорічний передріздвяний період покупки в закордонних інтернет-магазинах будуть надзвичайно популярними. Подивіться лише на курси найпопулярніших валют. Порівнюючи ціну долара в річному обчисленні, в період з жовтня 2018 року по жовтень 2019 року вартість американської валюти знизилася. Це означає одне: покупки в Інтернеті за кордоном - дешевші.