Картинки по запросу сип панелиЩорічно все більше забудовників вибирають СІП панелі в Ужгороді в якості будівельного матеріалу для зведення самих різних споруд. Така популярність цілком виправдана, адже час, який необхідно для будівництва будинку, істотно скорочується, коли в справу вступають надійні і міцні СІП панелі з прошарком утеплювача в своєму складі.

Переваги застосування СІП панелей

Сфера використання СІП панелей досить широка. Даний будматеріал застосовується при зведенні, як перегородок, так і несучих конструкцій. Панелі відрізняються підвищеною міцністю, а також стійкістю до поперечних навантажень. Завдяки цим властивостям, вони також широко використовуються в якості горищних і підлогових перекриттів. Ще однією незаперечною перевагою SIP-панелей є рівна гладка поверхня, яка дозволяє зробити процес зовнішньої і внутрішньої обробки будинку значно простіше і швидше.

На будівництво житлового будинку з SIP-панелей може знадобитися від 10 до 30 днів, в той час як зведення будівель з традиційних будматеріалів, як правило, займає не менше трьох місяців. Унікальна можливість в десятки разів скоротити час будівництва споруди досягається завдяки невеликим розмірам панелей, а також простоті їх монтажу, який, в свою чергу, грунтується на з'єднанні елементів між собою за принципом «замку». Для зведення споруди немає необхідності задіяти велику кількість людей. З таким завданням цілком може впоратися бригада з чотирьох фахівців.

Будинок, що був збудований з такого матеріалу, як СІП панелі в Мукачево, не потребує додаткового утеплення — у внутрішньому складі панелей вже присутній теплоізоляційний шар.

Сфера застосування СІП панелей

СІП панелі широко поширене в області розширення і добудовування вже існуючих об'єктів. Найчастіше вони використовуються для зведення других поверхів на дерев'яних або шлакоблочних будинках. СІП панелі знайшли своє застосування і в сфері реконструкції різних будівель і споруд. При цьому у разі розширення площі потрібна закладка монолітного фундаменту, в той час як інші роботи виконуються за тим же принципом, що і зведення будинків з СІП панелей з нуля.