Ти любиш активний відпочинок? Сидіти годинами в кав'ярні або, ще гірше, вдома на дивані, зовсім не для тебе? Сьогодні існує набагато більше можливостей для проводження часу, в чому може переконатися кожен особисто. Їдь грати в пейнтбол! Не знаєш, що таке пейнтбол? Все дуже просто. Сучасний пейнтбол у Львові - це командна гра, що точно прийдеться тобі до душі, якщо у тебе хороша витримка і фізична підготовка.

Правила гри в пейнтбол

Тактичний пейнтбол - гра на вiдкритiй місцевості або в якiй-небудь просторiй покинутій будівлі. Його характерними рисами є:

  • стратегія;
  • тактика;
  • логіка.

Всі гравці діляться на дві команди, отримують кульки для пейнтболу, надягають маски і починають! Програвшим вважається той учасник, на якому залишається слід фарби більше 2,5 сантиметрів. Кольорові гравці, азарт і страх опинитися «вбитим» захоплять всіх і кожного! І дорослі, і діти люблять цю активну гру, і з кожним роком вона стає все популярніша і популярніша.

Особливості сучасного пейнтболу

Пейнтбол - це командна гра, що частiше проводиться в умовах відкритого повітря. Гра настільки захоплююча, що мільйони людей в усьому світi абсолютно різного віку та роду занять грають в пейнтбол з великим задоволенням і взимку, і влітку. Пейнтбол дозволяє загартувати характер, розвинути організаторські здібності і набути впевненості в собі, працюючи в команді. Кмітливість і рішучість у пейнтболі є невід'ємною частиною успішної гри. Безперечно, ця гра - це відмінний корпоративний відпочинок для компанії, захоплюючий спорт і можливість відволіктися від повсякденної рутини, вiдчувши аромат пригод. Гарантується, що грати у пентбол абсолютно безболiсно та безпечно. Тут можна вiдчути справжні інстинкти, а не вигадані емоції.

В цілому пейнтбол є грою, в якій використовуються маркери і термальні маски для захисту. Для гри в пейнтбол не потрібно далеко їхати, бо нові великі майданчики для ігор є у межах міст. Зазвичай на території є польова кухня і все для пікніка, а також тепла зона відпочинку на зимовий період. Цікавий активний відпочинок за адекватною вартістю гарантований.

Бiльшість цікавить, у першу чергу, ціна на пейнтбол. В цілому вона залежить від обраних вами послуг, бо можна використовувати своє екіпірування або скористатися прокатним. На майданчику надається все необхідне для повноцінної гри, а саме спеціальний одяг, спорядження, захисні маски, рукавички, зброя і багато іншого.