Клініка «Реванш» - ефективна допомога наркозалежним у Києві

Лікування наркоманії - тривалий і складний процес, що починається з формування у пацієнта здорових мотивацій і закінчується сприянням у соціальній адаптації. Таку комплексну допомогу пропонує своїм пацієнтам київський реабілітаційний центр «Реванш», який вже 15 з гаком років успішно займається лікуванням наркотичної залежності.

Де надають допомогу наркозалежним у Києві?

Особливості та переваги анонімного лікування наркоманії

Сучасні спеціалізовані центри на відміну від державних наркодиспансерів лікування наркотичної залежності проводять без взяття пацієнта на облік. Політика конфіденційності захищає залежну людину та його близьке оточення від осуду з боку соціуму, пліток, чуток, агресії. Гарантія збереження лікарської таємниці дозволяє повністю сконцентруватися на процесі одужання, чи не переживаючи про суспільного розголосу.

Крім того, взяття на облік може формувати надалі життєві проблеми. Навіть після успішного завершення лікування колишньому наркозалежному доведеться регулярно відзначатися в клініці, для нього можуть бути обмеження у виборі професії, неминуче виникають проблеми з влаштуванням на роботу, отриманням водійських прав.

Пацієнти приватної клініки захищені від подібного роду неприємностей. Навіть після закінчення реабілітаційного курсу інформація про пацієнтів не підлягає розголошенню. Таким чином, людина отримує реальний шанс почати життя з чистого аркуша, не побоюючись розголосу своєї проблеми.

Що робити, якщо пацієнт не хоче лікуватися?

Більшість наркозалежних пацієнтів перебувають у стадії заперечення, відмовляючись від допомоги та лікування. Примусова госпіталізація можлива тільки в крайніх випадках, дозвіл на неї можна отримати тільки в судовому порядку. Існують й інші способи допомогти близькій людині, що потрапила в біду.

Перше, що необхідно зробити - це зв'язатися з співробітниками спеціалізованого центру, які нададуть грамотну консультацію, підкажуть, як поводитися з залежним людиною і переконати його пройти лікування. Якщо ж вмовляння не дають ніякого результату, то можна запросити мотиваційну групу до себе додому. В комфортних для пацієнта умовах досвідчені фахівці проведуть з ним мотивують бесіди, допоможуть усвідомити, наскільки руйнівним діють наркотики на його життя і до яких неминучим наслідків ведуть.

Крім переконань людині надають детальну інформацію про методи лікування, умови проживання, тривалості реабілітації. Це важливий момент, оскільки часто хворі відмовляються від госпіталізації, побоюючись суспільного розголосу або проявів насильства з боку персоналу.

Примусове лікування методом інтервенції дозволяє сформувати в людини здорові мотивації й прийняти добровільне рішення про госпіталізацію. Після цього пацієнт буде безкоштовно доставлений у клініку для проходження подальшого лікування.

Центр «Реванш» допоможе кожному наркозалежному людині назавжди побороти хворобу та зробити своє життя щасливим.

Отримати більш детальну інформацію про лікування наркозалежності, можна скористатися формою зворотного зв'язку на сайті клініки https://lechenie-narkomaniya.kiev.ua .