Картинки по запросу медиареальность

В Вінниці пройшла стратегічна сесія формування нової медіареальності сучасного українського держсектора. Організатором заходу виступив Вінницький Національний Технічний Інститут.

Тут зібралися представники органів державної та муніципальної влади, регіональних новинних видань та громадськості – випускники Президентської програми підготовки управлінських кадрів, представників Загальноукраїнського народного фронту, бізнес-структур, З НКО, повідомляє інформаційний портал Новини Вінничини.

Головна задача стратегічної сесії

Основним завданням стратегічної сесії, за словами директора інституту, стало виявлення «вузьких місць» у взаємодії влади та ЗМІ, а також визначення критеріїв ефективності цієї взаємодії з позиції споживачів новинній інформації – громадян.

«Ключове питання, про який хотілося б, щоб сьогодні йшла мова, - чи відображає сучасна медиарельность ту реальність, в якій ми з вами живемо, чи це штучно зформована думка, не заснована на аналітиці і фактах», - задав тему Олег Сукота.

Начальник управління інформаційної політики Уряду Вінницької області Сергій Кравчук розповів про сучасні формати роботи органів влади з населенням, нові канали комунікації. Сергій Кравчук також відзначив необхідність професійної підготовки та перепідготовки держслужбовців, викликану активними процесами цифровізації всіх сфер життя суспільства: «Ми розуміємо, що нам не вистачає знань, компетенцій, не вистачає уміння крокувати в ногу з нашими колегами – журналістами, які все активніше освоюють простори інтернету і нові технології. Тому сьогодні один з основних викликів – це підготовка наших фахівців. Необхідно:

 - знаходити шляхи вирішення цієї проблеми,

 - зрозуміти, як готувати працівників держсектора для того, щоб ефективно в нинішніх умовах вибудовувати такі комунікації,

-організувати навчання працівників».

У ході групової роботи учасники стратегічної сесії також не раз відзначали, що в сучасних умовах, в світлі розвитку нових підходів до організації комунікаційних процесів та загальної цифровий трансформації навчання як чиновників, так і журналістів – це вже необхідність.