Передміхурову залозу часто називають другим чоловічим серцем. Цей маленький дуже вразливий орган грає важливу роль в повноцінному житті будь-якого чоловіка. Розташовується простата під сечовим міхуром в малому тазу та відповідає за репродуктивну функцію. Усі неполадки відбиваються на сечовипусканні, сексуальності та здатності до зачаття дітей.

Рак простати – це дуже небезпечна хвороба, при якій спостерігається неконтрольоване зростання кількості аномальних злоякісних клітин в передміхуровій залозі. Причин, провокуючих його, дуже багато, найпопулярніші – гормональні розлади та застій крові в малому тазу. При підозрі на хворобу не марнуючи часу треба звернутися до лікарів.
Мешканцям Закарпатського краю пощастило, в нашому регіоні працює клініка Біляка, де успішно лікують рак простати.

Показання до операції

На ранніх стадіях захворювання може не проявлятися. Але згодом з’являються такі симптоми:

 - розлади та порушення сечовипускання, печіння та біль при цьому;
 - кров в сечі або спермі;
 - постійний біль у спині та тазу;
 - поява проблем з ерекцією.

Будь-яке з цих явищ потребує консультації лікаря. Та на жаль, типова позиція чоловіків при цьому – терпіти й чекати. Тому поступово симптоматика прогресує, сечовипускання стає більш болісним, до того ж до злоякісного процесу долучаються сусідні органи.

Виявлений та підтверджений обстеженнями рак є показником для термінового хірургічного лікування. Якщо хвороба не запущена, пухлина має 1 або 2 стадію, відсутні метастази і вона не виходить за межі залози, виконується лапароскопічна операція. Таке втручання малотравматичне, дає можливість зберегти потенцію та уникнути кастрації.

Саме тому при перших симптомах мешканцям Закарпаття варто звертатися до клініки Біляка. Вона обладнана найсучаснішою медичною апаратурою для обстеження. Лікарі володіють досвідом та новаторськими методами оперативного лікування раку простати.

Як проходить операція

На сьогодні найефективніший варіант лікування раку – це лапароскопічна простатектомія. Ця малоінвазивна маніпуляція виконується під наркозом без розтину черевної порожнини.

Доступ до простати відкривається за допомогою маленьких проколів. Через них до операційного поля вводиться відеокамера та спеціальні мініатюрні пристрої. Під час операції хірург спостерігає всі свої дії у збільшеному зображені на моніторі. Це допомагає швидко видалити простату разом з пухлиною без травмування сусідніх органів та тканин.

Лапароскопія має такі переваги:

 - мала крововтрата;
 - короткий термін лікування;
 - мінімальний ризик інфекційних заражень;
 - відсутність рубців та шрамів;
 - відсутність ризику негативних наслідків.

Методика дає високі шанси на одужання та повноцінне життя після видалення раку простати.

Після операції чоловіку дають корисні рекомендації для реабілітаційного періоду, поради щодо відновлення потенції у подальшому. Адже навіть після видалення простати чоловік може повернути собі радість сексуального життя! Це залежить від віку, особливостей організму та чіткості дотримання медичних рекомендацій.

На Закарпатті клініка Біляка – це єдине місце, де проводиться така операція. Головний принцип лікування – мінімальна шкода для пацієнта. Тут вас чекає індивідуальний підхід, європейський рівень медичного обслуговування та душевне відношення персоналу

У реабілітаційний період застосовується озонотерапія та лікування травами. Пацієнти мешкають в комфортабельних палатах, цілу добу знаходяться під наглядом медперсоналу. Для дієтичного харчування хворих застосовуються екологічно чисті продукти. Якщо у вас чи у ваших близьких діагностували рак простати - не вагайтесь и не гайте час, відразу звертайтесь до клініки Біляка.