Про що буде ця публікація, по порядку.

  1. IQOS - найсучасніша кіберпапіроса (саме с таким виглядом люди її палять) вона не горить, і в цьому начебто фішка. Запах цієї штуки викликає огиду у всіх кого оточують курці.

  2. Вейп - пар від нагрітої жижі невідомого походження, а не дим, як від звичайного тютюну дає впевненість що ти не залежний.

  3. Кальян - той жеж дим, що і в сигаретах, але пропущений через воду, вино, сік або будь що інше. Люди які вживають, найчастіше виглядають як шейхи, вони так думають.

  4. Сигарета, просто, без душі, купив пачку і палиш собі, травиш себе та оточуючих.

А тепер розвіюємо міфи.

IQOS - ті хто вживають вважають, що це якісь прям нанотехнології, передова розробка космічної промисловості, але ніт. Компанія вже 20 років продає цю новинку, під різними назвами, а що вона ще успішно продає, так це міф про те, що якщо не горить, а тліє, то шкоди для життя менше.

Сучасні дослідження говорять про те, що ефект на здоров'я нічим не відрізняється від цигарок, та навіщо платити більше? Так, деяких токсинов менш, ніж в заводських папіросах, але деяких у десятки разів більше.

Тож якщо ваш водій таксі палить айкос, і каже вам не перейматися цим, то краще викликати таксі Одеси 707, там таких водіїв немає.

Дуже популярні серед молоді, які разом з айкос вживають звичайни цигарки та вейп, коли це зручно.

Вейп.

ВООЗ розібралась ще в 2015 році з ними, а саме:

  • Всі ті ж самі токсини та канцерогени як і в сигаретному димі, в різних співвідношеннях, але не менше

  • Ароматизатор у жижі шкодить вашим легеням

  • За статистикою - починаючи вейпити щоб кинути палити, ви будете згодом і вейпити і палити.

  • Вже 1000 людей у США страждають на ураження легень від вейпу, 18 померло.

Тож якщо ви досі вважаєте що є безпечні альтернативи тютюнопалінню, то це зовсім не так.

Кальян.

Сидючи з лицем арабського шейха в районному барі дуже приємно затягнутися таким безпечним для здоров'я кальяном, там жеж дим проходить крізь сік чи молоко, всі шкідливі речовини кудись діваються, але знову - ніт.

Ефект такий же як од цигарок, але диму з однієї забивки ви вдихнете десь як з 5 пачок звичайних цигарок, у 2 рази більше нікотину ніж після паління.

Ну і звичайно всі ті хвороби які ви матимете від папирос тут також присутні.

Тож кидайте вже ці альтернативи, які зовсім не є такими. Обирайте екологічні таксі Одеси, займайтеся спортом, більше гуляйте на свіжому повітрі, і це неодмінно поліпшить ваше життя, а не оте все.