У процесі придбання ліжка важливо враховувати не тільки вартість продукції, а й інші її особливості - матеріал, якість, виробник, і т. д. В ході виготовлення даного товару повинні використовуватися виключно натуральні і безпечні матеріали, які не викликають розвиток алергічної реакції та інші проблеми зі здоровʼям.

У сучасних інтернет-магазинах можна придбати все необхідне для комфортного життя. Ліжка бажано купувати в перевіреної компанії, яка гарантує якість продукції. Якщо виникнуть труднощі з вибором - фахівець магазину допоможе підібрати оптимальне рішення.

Інтернет-магазин «ФАЙНІ МЕБЛІ» - переваги співпраці

Наша компанія протягом 7 років веде успішну діяльність. Про це свідчать численні позитивні відгуки наших клієнтів. У барвистому каталозі сайту можна побачити весь асортимент високоякісної продукції за доступними цінами. Якщо виникнуть труднощі з вибором - фахівець магазину допоможе підібрати оптимальний варіант.

В ході виготовлення ліжок використовувалися міцні і надійні матеріали. Деревʼяні ліжка користуються особливим попитом, оскільки вони довговічні, шикарні і міцні. Ми здійснюємо доставку по всій Україні. Ціна на двохспальне ліжко залежить від основних параметрів товару та його характеристики.

Моментально обробляємо заявки і відправляємо товар у визначене місце. У Вас є можливість вибрати зручний спосіб оплати. Якщо виникли додаткові питання - звертайтеся до менеджера. Висока якість продукції, широкий асортимент, доступні ціни - це те, що приємно Вас здивує.

Поради щодо вибору ліжка

Перед тим, як купувати ліжко потрібно запамʼятати наступні рекомендації фахівців. Існує кілька основних критеріїв вибору даного товару, а саме:

1. Розмір і форма. Перед покупкою ліжка важливо взяти до уваги зріст людей, які будуть відпочивати на ній - 10 см мінімальний запас. Необхідно лягти на ліжко і закинути руки за голову. Якщо вистачає місця на своїй половині, то таке ліжко Вам підходить. 2. Каркас. Існує кілька основних типів каркаса. Фахівці вважають, що каркас з ніжками менш надійний. Каркас, якої виготовлений з дерева або металу - самий довговічний.

3. Вибір матраца. Існує безліч видів матраців - комбіновані, пружинні моделі, багатошарові, варіанти без пружин, ортопедичні, і т. д. Вони можуть бути як жорсткими, так і мʼякими.

Якщо присутні захворювання опорно-рухового апарату, то краще віддати перевагу ортопедичній моделі. Якщо складно зробити вибір - потрібно звернеться за консультацією до фахівця.