Освітлювальні стовпи - міцні конструкції, які використовуються в населених пунктах, на автошляхах та магістралях, в приватному секторі для подачі штучного світла в темну пору. Вибирають продукцію в залежності від умов експлуатації, але найнадійнішими визнані ті, що виконані з металу.
Вибрати відповідний освітлювальний стовп пропонує інтернет-магазин Metalogalva.
Головні особливості продукції
Монтують металеві стовпи по заздалегідь розробленим проектом. При його складанні оцінюють і беруть до уваги ряд факторів - рельєф місцевості, необхідну потужність, метод фіксації електрообладнання, системи захисту і управління, варіанти підключення до електричної мережі. Враховується кількість пристроїв, що встановлюються.
Призначені освітлювальні стовпи для зовнішнього монтажу світильників, ліхтарів, прожекторів. Вони ж використовуються для фіксації на заданій висоті кабелю, проводів. Додатково на поверхні можна встановити інформаційні або рекламні щити.
Для виробництва вироби використовують міцні сталеві листи, яким надають потрібну форму. Для захисту підстави використовують цинкове покриття товщиною 80-100 мкм. Цього достатньо, щоб забезпечити захист від вологи, негоди, хімічних і механічних пошкоджень. Освітлювальний стовп витримує серйозні вітрові навантаження - аж до 40-50 м /с при висоті конструкції до 10-13 метрів. < /p>
У сталевої продукції є одна вагома перевага перед іншими видами. При зіткненні машина, як і виріб, не надто деформується, чого не скажеш про залізобетонних виробах.
До переваг продукції відноситься відносно невелику вагу. Порожній стовп важить близько 140-150 кг. Всередині можна прокладати кабелі, а також встановити щитки. Мінімальна вага не буде потрібно закладки серйозного підстави, але фундамент облаштувати необхідно. Залежно від місцевості і конструктивних особливостей установка може бути проведена прямо в грунт або на фундамент з фланцем.
Види опор
Монтують світильники для зовнішнього освітлення на металеві конструкції різних видів:
- Силові . Передбачає підведення силового кабелю безпосередньо до конструкції. Такі опори використовують у випадках, коли немає можливості провести монтаж проводу під землею. Такі вироби позначають як «СФ», «СФГ», «СП», «СПГ».
- несиловим . Чи не використовують такі опори для високовольтних ліній. Маркують вироби інакше - «МК», «ВІД», «НФК», «КК», пр.
Вибираючи продукцію, рекомендовано звернути увагу на призначення - декоративне або магістральний.