Дизайнери, стилісти і виробники щорічно представляють увазі публіки плоди своєї праці. Створюючи які команди професіоналів одночасно максимально ефектно, але стримано намагаються підкреслити красу і жіночність жіночого тіла.

У майбутньому сезоні в той час поки багато відомих брендів експериментують з фасонами і квітами команда творців купальників Магістраль вже визначилася і створила свою унікальну колекцію моделей.

Основний акцент купальників Magistral в 2018 році буде зроблений на фурнітурі. Стильні великі пряжки і кільця в тон купальників, візерунки і орнамент аксесуарів і те, що цими аксесуарами будуть замінені бретелі і частини тканини з'єднує частини плавок або ліфа - це справжній хід конем.

Неоціненим і брак фурнітури в купальниках обговорювалася в минулому сезоні. Мало хто з виробників тоді ризикнули і замінили або розшили бретелі бісером або великими аксесуарами кільцями, колами, металевими ромбами, в майбутньому сезоні, однак незважаючи на очікування модних аналітиків також зважилися небагато і купальники Magistral в числі унікальних товарів.

Велика кількість орнаментів і принтів чекає любителів магістраль в новій колекції. У цьому сезоні принти і орнаменти виконані разом, чого не спостерігалося в минулому, за рахунок чого купальники придбали більше кольору і яскравості за рахунок кількості і поєднання кольорів.

Одним із трендів відрядних і однотонних купальників є блиск. Для того щоб купальник блищав в його склад додатково додана лайкра і еластан, а значить купальники стали не тільки більш блискучими, але і більш міцними. Однак ставши більш міцними, а значить і щільними купальники Magistral як і раніше відмінно пропускають повітря, тому жарко в купальниках при високій температурі на пляжі не буде.

 

Чекаємо Вас і запрошуємо придбати купальники Magistral в нашому магазині.