Для того, щоб готельний бізнес процвітав і приносив високі прибутки, власникам необхідно «тримати марку» і багато працювати по різним напрямкам. Одним з таких напрямків є забезпечення своїх гостей повноцінним комфортом та чистотою.

Деталь, на яку варто звернути увагу

Ніщо так яскраво не розкаже вашим гостям про рівень вашого готелю, як якість і стан рушників, які ви їм пропонуєте в номерах. Махрові рушники для готелів це своєрідний маркер, який показує відношення власників готельного закладу, пансіонату, санаторію до клієнтів. На жаль, деякі отел’єри про це не здогадуються.

Погодьтеся, мало кому приємно користуватися рушниками низької якості, які виготовлені з синтетики, не вбирають вологу та залишають ворсинки на шкірі. Якщо ви бажаєте, щоб ваші гості поверталися до вас знов і знов, і залишали тільки позитивні відгуки, дайте їм змогу відчути себе як вдома у вашому готелі. В цьому допоможуть високоякісні рушники.

5 характеристик рушників, які сподобаються всім

Чому саме рушникам приділяється така увага? Рушники, як і постільна білизна, це ті речі в будь-якому готелі, які найтісніше контактують зі шкірою та тілом гостей, як дорослих, так і дітей. Тому до їх складу та стану висуваються такі високі вимоги.

Текстильна компанія Grehori Textile пропонує своїм клієнтам купувати в неї рушники для готелів високої якості, з такими характеристиками:

  1. Склад: 100% бавовна. Це забезпечує відмінні вологовбираючі властивості та гіпоалергенність.

  2. Приємні на дотик - завдяки особливій м’якості махри.

  3. Привабливий зовнішній вигляд (при цьому на рушниках може бути фірмовий логотип закладу).

  4. Різноманіття розмірів та призначень рушників (для обличчя, банний для тіла, для рук та для ніг).

  5. Оптимальна щільність 500 г/м2 та посилена основа, які забезпечують довгий термін використання рушників, незважаючи на часте прання при високих температурах.

Гігроскопічність та м’якість бавовняних рушників робить їх найкращим вибором серед текстилю з інших видів пряжі. Звичайно можна зекономити і купити рушники для готелю з синтетикою у складі. Вони і виглядатимуть яскравіше, і прослужать набагато довше. Але слід подумати, як це відобразиться на репутації вашого готелю, чи захочуть повернутися сюди знов розчаровані сервісом гості?

Махрові рушники для готелів купити у Львові можна у виробника Grehori Textile, минаючи руки посередників, а значить уникаючи переплат. На сайті grehori.com чи по телефону +380969093330 можна зробити замовлення.