Останніми десятиліттями життя набуває динамічного та активного забарвлення. Люди стали більш занятими, не вистачає часу навіть на необхідне. Тому, коли мова йде по ділові зустрічі чи поїздки, то без автомобіля просто не обійтися.

Прокат авто в Україні можна замовити у різних компаніях. Але тільки компанія Avis пропонує надійні та перевірені автомобілі та короткочасного та тривалого користування.

Особливо важливо те, що замовити потрібний автомобіль можна в одному місті,забрати в іншому, а віддати – в третьому. Компанія має кілька своїх філій по Україні, які тісно пов’язані між собою, а єдина база дозволяє менеджерам оперувати даними з приводу наявності конкретного автомобіля та можливості його оренди.

Прокат авто

Які пакети послуг пропонує компанія клієнтам:

  • малолітражки, бюджетні авто;
  • мінівени для сімейних поїздок;
  • найкращ клас для зустрічі важливих гостей;
  • авто з водієм.

По типу двигуна кожен клієнт може вибрати авто на бензині, дизелю, гібрид або електродвигун. Це важливо, якщо людина здала в ремонт свій автомобіль і хоче користуватися таким самим. Адже від цього залежить комфорт користування автотранспортом.

Найкращі умови для кожного клієнта

Великою перевагою співпраці з компанією є можливість користуватися її автомобілями не тільки в Україні, але й на території Європи. Це важливо для керівників та представників великих компаній, які часто їздять у відрядження за кордон. Брати свій автомобіль – невигідно, адже робочі завдання часто забирають усі сили і керувати транспортом просто не залишається снаги. Тоді, як ніколи, потрібен не просто транспорт, а й професійний водій.

Замовити прокат авто

Керувати транспортом, орендованим у компанії – комфортно та зручно. Адже за бажанням клієнта та додаткову платню авто укомплектовують навігатором, автокріслами, вайфаєм та іншими потрібними речами.

Усі автомобілі застраховані та обновлені. Клієнт отримує не тільки ключі від транспорту, але й заправлений повністю паливом бак. А також можливість у будь-який час доби звернутися у сервіс консультаційної підтримки, якщо трапилася поломка чи інша позаштатна ситуація. Незалежно від того, в якому місті чи країні він знаходиться у час інциденту.

Щоб отримати автомобіль, потрібно залишити на сайті заявку, яку менеджер оперативно розгляне та виконає. З компанією Авіс більше не виникає проблем пересування, адже тут можна отримати тимчасове користування будь-який автомобіль.