Ще з часів, коли в суспільстві тріумфували релігійні погляди, засновані на магічній релігії, прикраси почали нести додаткову функцію - захисну.

Каблучокі з оберегами

Люди почали вірити, що каблучка, якщо вона твоя, здатні захистити від ворогів, дати впевненість у власних силах, наділити особливими магічними силами. У XXI столітті каблучки не мають настільки великого езотеричного значення, але люди продовжують вибирати прикраси виходячи з форми каблучки, оправи та інкрустації. Багато моделей ви можете знайти на сайті інтернет-магазину Золотий Вік https://zolotoyvek.ua/ua

Форма каблучки

Вивчаючи ювелірний ринок, можна визначити, що популярними мотивами є рослинний, тваринний, фантазійний. Рослинний мотив каблучок може бути представлений в таких формах:

 • схематична квітка - народження, циклічність, життя;
 • троянда - краса, любов, святість, милосердя;
 • ромашка - невинність, скромність, щирість, оптимізм, життєлюбність;
 • листя - в китайській традиції - короткочасність життя, в слов'янській і римській - символ чистоти;
 • конюшина - везіння, удача, щастя;
 • дерево - центральна вісь світу.

Тваринний мотив поширений трохи менше, але різноманітність використовуваних символів однозначно більше. Можна знайти прикрасу з котиками, собачками, вовками і навіть пандами або гієнами.

Каблучока

Окремо варто сказати про зображення птахів, серед яких найчастіше можна знайти каблучку з ластівкою, совою, орлом. Кожен птах - це символ свободи, а сова також позначає мудрість.

Під фантазійним мотивом ховається велика категорія самих різних символів. Вони можуть носити релігійне значення, наприклад, ангел або хрестик. Також це може бути схематичне зображення: серце, нескінченність, зірочка, місяць, бантик. Окрема група фантазійних символів в ювелірному мистецтві - обереги, які можуть мати слов'янські, скандинавські, буддистські та інші коріння. Найпопулярнішим знаком виступає солярний символ, а також Ружа, Зірка Алатир, Зірка Лади-Богородиці.

Символіка ювелірного каменю

Коштовне каміння, згідно мінералогії та її астрологічного напрямку, мають сильну енергетику, яка здатна впливати на людину. Має значення сам камінь і його колір, який може змінити властивості мінералу.

Смарагд

Наприклад, червоний рубін означає пристрасть, а цей же мінерал в рожевому відтінку символізуватимуть першу любов і щирість. Найпопулярнішими природними мінералами є:

 • діамант - символ чистоти і невинності;
 • сапфір - мудрість і справедливість;
 • смарагд - юність, життєві сили і чиста любов;
 • топаз - розсудливість і вірність;
 • аметист - миролюбність і доброзичливість.

Де купити каблучку-символ?

В інтернет-магазині Золотий Вік є тисячі моделей каблучок, в тому числі, каблучки з ювелірними каменями і символічними значеннями. Купити прикрасу можна з доставкою та самовивозом. В онлайн-каталозі можна подивитися фото і ціни всіх прикрас перед тим, як зробити замовлення.

Золотой век

Також ви можете зробити бронь на два дня на обрані вироби через корзину, а потім в стаціонарному магазині подивитися, як прикраса буде виглядати на вашій руці. Золоті прикраси з дорогоцінними каменями мають гарантію від ювелірного заводу Золотий Вік. Кожна прикраса проходить подвійний контроль: пробірна палата і гемологічний центр.