«Мій дім – моя фортеця» - свідчить народна мудрість. Саме тому всі люди намагаються перетворити своє житло на куточок, в якому віє затишком, комфортом та безпекою. Але важливо подбати не тільки про домашню атмосферу. Приємно, коли затишком віє й від навколишнього середовища. В таких умовах відчуваєш себе вдома ще до підходу до дверей. Створення такої атмосфери – одна з пріоритетних цілей ТОВ «Еквілібріум Трейд».

Товариство с обмеженою відповідальністю спеціалізується на зведенні комфортабельного житла для громадян. Головним проектом у 2019 році виступає ЖК Світло Парк. Мета забудовника – подарувати киянам не черговий комплекс багатоповерхівок, а міні-місто де відчуваєш себе як вдома, тільки ступивши на територію. Заради цього фахівці Еквілібріум втілили у життя кілька ідей. Розглянемо основні з них.

Естетичність та вдале планування

Багатоповерхівки житлового комплексу розфарбовані у різні кольори: червоний, синій, жовтий тощо. Завдяки цьому їх можна пізнати з відстані у кілька кілометрів. Ще тільки під’їжджаючи до міні-міста, вже відчуваєш близькість дому. Між спорудами є простора паркова зона довжиною 500 метрів. Спільна територія створює ідеальні умови для знайомств та спілкувань з однодумцями. Це створю ефект проживання в одній великій сім’ї.

Сучасна інфраструктура

У складі житлового комплексу Svitlo Park є все необхідне для повсякденного життя. Власна школа та дитячі садочки позбавляють необхідності щоденно возити дітей до іншого району столиці. Лікарня й десятки салонів відкривають доступ до медичних, косметичних та інших послуг у кроковій близькості від дому. На території ЖК є великий супермаркет з широким асортиментом продовольчих та господарських товарів. Додатково у різних домівках відведені місця під невеликі магазини.

Робота й відпочинок поряд з домівкою

У Світло Парку створено можливості для підприємців, які вже мають або тільки планують відкриття власної справи. Перші поверхи будинків спроектовані під комерційні заклади. Тому тут можна відкрити свій салон, магазин тощо. Створені також ідеальні умови для відпочинку. Велика кількість майданчиків призначена для розваг з дітьми та домашніми улюбленцями. А для сімейного відпочинку чи зустрічі з друзями заплановане відкриття кількох кафе, зон барбекю.

Широкий вибір квартир

Генеральний план передбачає будівництво багатоповерхівок з 1-4-кімнатними квартирами. Є різні варіанти планування: студії, з великими кухнями, вітальнями. Додатково ви маєте можливість скористатися послугою об’єднання квартир. Завдяки цьому можна створити для себе максимально розкішні апартаменти на свій смак. На вибір у вас є можливість купити житло з виходом вікон на парк або величний Дніпро.

Безпека

Територія житлового комплексу Svitlo Park від Еквілібріум Трейд огороджена парканом, а всі в’їзди на неї оснащено шлагбаумами. Цілодобово працюють камери спостереження та кілька пунктів охорони. Завдяки цьому на територію не пройдуть злочинці. Це гарантує повну безпеку вам і вашим рідним – ви можете спокійно відпочивати, а діти зі школи можуть приходити дому навіть без вашого нагляду.

Купити квартиру у ЖК Світло Парк – означає придбати житло в оточенні однодумців, на території, яку без перебільшення можна назвати своєю домівкою. Якщо ви хочете оселитися в міні-місті поблизу Печерська й жити в дружній атмосфері з сусідами, саме зараз переходьте на сайт https://svitlopark.ua/ та приступайте до вибору нерухомості в онлайн-режимі!