Лікування наркоманії в харківському центрі «Сім доріг»

Харківський наркологічний центр «Сім доріг» пропонує всім, хто потребує допомоги анонімне, доступне і кваліфіковане лікування наркотичної залежності. У клініці працюють найкращі фахівці, які використовують у своїй практиці сучасні та перевірені методики. Центр працює цілодобово, без вихідних і свят.

Лікування наркотичної залежності в реабілітаційному центрі

Особливості роботи центру: комплексність і системність

Лікувальний заклад до питань лікування наркоманії в Харкові підходить комплексно і професійно. Всі пацієнти проходять попередню діагностику, на підставі якої для них розробляється індивідуальний терапевтичний курс. Всі послуги, починаючи від консультацій, надання першої екстреної допомоги і закінчуючи реабілітацією в стаціонарних умовах, надаються строго конфіденційно, без розголошення особистих даних про пацієнтів.

Фахівці центру переконані в тому, що перемога над наркоманією, без бажання на те самого хворого - неможлива. Тому серйозно працюють над мотиваціями пацієнта. Ще перед початком реабілітаційного курсу з хворими проводяться мотивують бесіди (метод інтервенції), завдяки яким залежна людина починає усвідомлювати всю серйозність проблеми і майбутні перспективи, приймаючи свідоме рішення про подальше лікування.

Незважаючи на надання професійної медичної допомоги (детоксикація, зняття ломки, лікування передозування, отруєння, терапія супутніх патологій), основний удар робиться на психологічну реабілітацію. Адже наркоманія є захворюванням психосоматичним, і працюючи тільки з психікою пацієнта, домогтися довгострокових позитивних результатів неможливо.

Як і багато інших клінік, лікувальний заклад у якості основи психологічного лікування, використовують відому в усьому світі Міннесотського програму «12 кроків», доповнюючи її іншими ефективними психотерапевтичними методами, які підбираються психологами персонально.

Індивідуальний підхід є ще однією характерною особливістю центру. Перш ніж починати реабілітацію фахівці за допомогою обстеження, професійних консультацій, психологічних тестів визначають причини, що спровокували захворювання у кожного пацієнта, а потім всі сили спрямовують на усунення провокуючих чинників.

Реабілітанти не залишаються без уваги і після виписки з клініки, що важливо для поліпшення якості їх життя і попередження можливого зриву. Терапевтичний супровід, допомога психологів та соціальних працівників допомагають колишньому наркозалежній людині впоратися з проблемами навколишнього світу та в максимально стислі часові терміни адаптуватися до нормального життя, поза стінами реабілітаційного центру.

Консультація безкоштовна

+380 (96) 765 35 77

+380 (99) 527 59 60

Переваги та досягнення центру «Сім доріг»

Більше 10 років успішної практикують численні філії, що діють в різних містах і населених пунктах України, вдячні відгуки пацієнтів і статистика, згідно з якою більше 30% наркозалежних людей змогли повернутися до тверезого життя, говорять самі за себе.

Одним з досягнень реабілітаційного центру є допомога реабілітантами, що завершив лікування, в пошуку роботи, відновленні родинних відносин, самореалізації, отримання освіти або професійної переорієнтації.

Співробітники центру прагнуть до того, щоб їх випускники стали не тільки здоровими, але і щасливими, успішними людьми, реалізувати у всіх життєвих сферах, повернулися в сім'ю і трудовий колектив.

За більш детальною інформацією ви можете звернутися на офіційний сайт центру «Сім доріг» https://sevenroads.org.ua/uk/kharkiv .