Ландшафтним дизайном фахівці називають цілий комплекс робіт, направлених на впорядкування та озеленення території. Робота в цій сфері має дуже давню історію. Відомою у всьому світі пам’яткою садово-паркової культури, що вражає уяву, є висячі сади Семіраміди, що були створені у Стародавній Месопотамії.

Ландшафтне проектування від COMFORTLV

Сучасний ландшафтний дизайн Львів від компанії COMFORTLV гарантує забезпечення максимального комфорту та затишку на прибудинковій території. Якісні послуги надаються за демократичними цінами. Співпраця з компанією має цілий ряд переваг:
1. В розсадниках підприємства використовуються саджанці високої якості, бо компанія понад 7 років лідирує у сфері імпортування рослин в країну.
2. Співробітники мають якісну професійну підготовку, проектування виконується сертифікованими архітекторами. За виконанням робіт здійснюється авторський нагляд.
3. Завдяки використанню новітніх технологій віртуальної реальності, замовник може побачити майбутній сад.
4. На придбані в компанії
COMFORTLV рослини, за якими здійснюють догляд її спеціалісти, надається довічна гарантія.

Спеціалісти розробляють дизайн-проекти для різних територій, організуючи на ділянці:

  • рослинне оздоблення у вигляді садів, зелених дахів та стін, садово-паркового озеленення;
  • встановлення малих архітектурних форм (лавок, альтанок, огорож, садових грилів);
  • монтаж садово-паркового освітлення (вуличних світильників, прожекторів).

Декоративне укладання бруківки

Важливим етапом у реалізації дизайн-проектів є викладання бруківки. Адже вдало підібрана бруківка для під’їзної дороги, алей та тротуарів саду не тільки забезпечує комфортне пересування, але й підвищує естетичну привабливість навколишнього простору. Інформація про особливості укладання бруківки спеціалістами компанії COMFORTLV, розміщена на її інтернет-ресурсі https://www.comfortlv.com.ua/cherry-services/ukladka-brukivky/.

Витрати на укладання бруківки можуть бути досить помітними, на них впливає вибір матеріалу, колір та візерунок куба. Якість укладання бруківки залежить від того, наскільки грамотно проведені підготовчі роботи по ущільненню та стабілізації ґрунту.
Існує велика кількість варіантів дизайну:

  • доріжка може бути оформлена орнаментом, смугами та вкрапленнями різного кольору;
  • ефектний вигляд мають доріжки, оздоблені з використанням флуоресцентної фарби.

Всі роботи виконуються з урахуванням побажань клієнтів.