Картинки по запросу Насоси в бассейнахВимоги часу спонукають власників заміських будинків споруджувати штучні водойми та оснащувати їх гідромасажерами, струменевими протоками, джакузі. Ці пристрої забезпечують приємне розслаблення, та сприяють швидкому відновленню сил, що дуже важливо при сучасному інтенсивному ритмі життя. Функціональність цих пристроїв залежить від якості насоса для басейна. Провідним виробником насосного обладнання в Україні являється компанія Варна, що випускає електронасоси під брендом Sprut.

Різновиди насосів ТМ СПРУТ

Споживачам торгова марка Sprut пропонує понад 1000 моделей насосного обладнання, в тому числі різні моделі насосів для басейнів. З їх різновидами можна ознайомитися тут.
Потужність насоса повинна забезпечувати достатній рівень напору води для стабільного функціонування всіх пристроїв, якими оснащений басейн, це потрібно враховувати при виборі моделі.

Насоси ТМ Sprut пропонуються трьох видів:
-
FCP550;
-
FCP750;
-
FCP1100.
Різниця між ними полягає в продуктивності. Насоси
Sprut забезпечують активну рециркуляцію води для обладнання приватних штучних водойм. Електронасоси ТМ Sprut мають певні переваги:
- завдяки компактним розмірам прилад легко монтується;
- вузли, що контактують з водою, виготовлені з термопластику з високими антикорозійними властивостями, що гарантує тривалу стабільну роботу приладу;
- завдяки наявності фільтра, сміття не потрапляє в робочу камеру насоса, забезпечуючи захист від пошкоджень;
- температурний датчик контролює температурні параметри двигуна, та відключає його, не допускаючи перегріву.

Електронасоси для басейнів Sprut мають оригінальну конструкцію, бездоганну якість та помірну вартість. Тому споживачі віддають перевагу приладам саме цього бренду.