Колір краватки у діловому стилі є дуже важливим, адже завдяки такому аксесуару загальний образ виглядає більш завершено, стильно та офіційно. І якщо ви часто носите краватку, то вам обов’язково знати про ці п’ять базових кольорів галстука для офіційного та ділового стилю.

Червоний та бордовий

Не дивлячись на те, що червоний колір є дуже яскравий і легко буде притягувати до себе увагу, червона краватка завжди користувалася популярністю у образах політиків або ділових людей. Адже червоний колір символізує мудрість, силу та енергію. Вибираючи червону краватку варто орієнтуватись на її відтінок, червоний колір повинен бути насичений, але не дуже яскравий, тому обирати варто класичний червоний колір або його темний відтінок – бордовий. При формуванні загального образу с таким галстуком варто пам’ятати, що якщо ви вибрали класичне червоне забарвлення, то дозвольте такому атрибуту бути головним акцентом вашого стилю, не надягайте інших барвистих аксесуарів, а підбирайте їх так, щоб вони були більш стриманими. До класичної червоної краватки гарно будуть пасувати біла або бежева сорочка, костюм може бути коричневого, сірого, чорного або вишневого кольору. Якщо ви вибере краватку більш стриманого кольору – бордового, то її легше компонувати, підійдуть, як світлі, та і темні сорочки, а костюм може бути практично будь-якого забарвлення.

Темно-синій

Синій колір вважаться кольором який несе в собі вдачу, стабільність та постійність. Темно-синя краватка буде вдалим вибором для ділових образів, цей колір дуже легко комбінується з іншими та є стриманим і спокійним. Темно-синій галстук можна надягнути з сірим, чорним, коричневим, а також синім костюмом, сорочки можуть бути різного забарвлення, але найкраще всього вибирати світлі відтінки або просто білу.

Темно-зелений

Вибравши темно-зелений галстук для ділового образу ви повинні знати, що цей колір дуже загадковий, адже він є поєднанням двох інших кольорів, а саме синього і жовтого, тому ваша краватка буде символізувати водночас спокій та надзвичайну енергію. Крім того, зелені відтінки характеризують гармонію та розвиток. Дуже гарно такі краватки поєднувати з костюмами синього або коричневого забарвлення, вибираючи світлі сорочки.

Темно-коричневий

Коричневий вважається кольором Землі, таке забарвлення несе в собі посил стабільності, відданості та здоровий глузд. Темно-коричнева краватка підійде для ділової зустрічі, конференції або співбесіди, вона додасть образу стриманості та впевненості. Дуже гарно таке забарвлення галстука виглядає з сорочками білого та світло-блакитного кольору, а ось поєднання з бежевими сорочками варто уникати, адже воно буде виглядати тьмяно і не виразно. Костюм може бути практично будь-якого забарвлення.

Сірий

Сіре забарвлення краватки є нейтральним, тому такий колір аксесуару повинен бути у кожного в гардеробі, бо він є універсальним. Такі галстуки можна одягти під будь-який колір одежі. Сірий колір є символом влади, справедливості та стриманості, а головне він виглядає дуже стильно.

Як бачите, основними забарвленнями для ділового стилю виступають саме глибокі та спокійні кольори, такі краватки легко поєднувати з гардеробом, а головне вони несуть позитивний енергетичний посил. Варто ще зауважити, що забарвлення галстука для ділового стилю може бути не лише однобарвним, краватка може мати узори, бути у клітинку, і знову ж таки дуже гарно вибирати для ділового стилю такі краватки де поєднуються саме ці, вище рекомендовані, кольори. І на останок, якщо ви шукаєте краватку для свого ділового образу, то її можна знайти за цим посиланням: https://tie.com.ua/galstuki/. Ціни, якість та вибір обов’язково вас порадують.