Коли терміново потрібні гроші, громадяни першочергово збирають до купи усі свої накопичення. Проте загальної суми часто виявляється недостатньо. На думку одразу ж спадає можливість звернутися по допомогу до родичів, близьких друзів. Але далеко не у кожного є заможні знайомі, готові видати велику суму коштів у борг на довгий строк. Саме тому задля задоволення термінових фінансових потреб люди все частіше звертаються до банків з метою оформлення кредитів.

У більшості установ можна отримати позику у сумі до 50 000 гривень. Якщо ж клієнту потрібно значно більше коштів, слід пошукати банк, що видає великі споживчі кредити. Одним із них є Банк Кредит Дніпро. У цьому інституті можна оформити готівкову позику у сумі до 500 000 гривень creditdnepr.com.ua/pryvatnym-osobam/kredyty/kredyty-gotivkoyu/velyki. Привабливість пропозиції підвищується ще й вигідними умовами кредитування.

Аргументи на користь оформлення позики у Банку Кредит Дніпро

Вигоди звернення до цієї фінансової установки очевидні:

  • Можливість отримання великої суми грошей готівкою – від 75 000 до 500 000 гривень.
  • Оформлення позики на строк до 5 років – 12, 24, 36, 48 та 60 місяців.
  • Приваблива відсоткова ставка – від 62% річних.
  • Можливість оформлення заявки на отримання кредиту за телефоном або на сайті банку.
  • Прийняття рішення про видачу позики протягом одного робочого дня.

Щоб отримати велику суму коштів у борг, позичальнику необхідно лише оформити заявку та надати базовий пакет документів: паспорт, ІПН, довідку про доходи за останні 3 місяці. А якщо майбутній боржник є фізичною особою-підприємцем, йому достатньо надати зареєстровану декларацію.

Зручності додає ще й той факт, що клієнту не потрібно йти у відділення та гаяти час у чергах. Достатньо подзвонити за вказаним на сайті номером або оформити онлайн-заявку – і протягом доби можна чекати на зворотний дзвінок від кредитного експерта. Він повідомить ухвалене рішення стосовно видачі коштів. Після цього залишається лише сходити у найближче відділення фінансової установи для підписання Договору та отримання готівки.

Важливою перевагою кредитних програм від Банку Кредит Дніпро виступає можливість дострокового погашення заборгованості без будь-яких штрафних санкцій. Зручно також вносити щомісячні платежі. Це можна робити шляхом перерахування грошей з карток інших банків, через термінали самообслуговування та в особистому кабінеті FreeBank.