Кілька сезонів комбінезон не залишає модні покази, 2019 рік – не виключення. Не дивно, адже він зручний як для щоденних комплектів, так і для вечірніх нарядів. Сьогодні розберемо які бувають літні жіночі комбінезони, як їх вибирати, з чим носити і поєднувати.

Комбінезон є штани і пришитий до них верх у вигляді топа або блузи. Багато жінок помилково називають комбінезоном штани з бретелями і нагрудником, але правильно таке вбрання називати напівкомбінезоном. Ще одна поширена помилка, коли спідницю на бретелях або зшиті між собою топ і спідницю називають плаття-комбінезон. Топ у поєднанні зі штанами-кюлотами – модний вибух цього року. Головна перевага усіх моделей комбінезонів – це готовий «лук», потрібно лише доповнити за бажанням прикрасами та підібрати відповідне взуття.

Вибираємо комбінезон за типом фігури і нагоди

Комбінезон зручний для роботи, прогулянок або вечірніх виходів. Будь-який колір цього одягу буде вважатися модним, це підтверджує дизайнерські колекції. 

Ця унікальна річ може замінити практично всі наряди, що складаються з штанів і топів. Для вуличних прогулянок, для походу на вечірку, для роботи в офісі, для поїздки на море і для урочистого випадку можна підібрати комбінезон з будь-якої тканини, фактури і кольору. Існують як практичні повсякденні моделі з легких зручних і м'яких тканин, так і вечірнє вбрання.

·         Повсякденні моделі - це джинсові, спортивні або класичні моделі. Останні являють собою брючний костюм з шерсті, трикотажу або бавовняної тканини.

·         Вечірні комбінезони. Брючний комбінезон для виходу буває двох основних моделей: з прямими брюками або вільними дуже широкими. Другий варіант дуже схожий на сукні, часто на штанин є довгі розрізи до середини стегна. Тканини для комбінезона для виходу - ніжні благородні: атлас, шовк, кашемір.

Комбінезон за типом фігури. Як і з чим його носити

Комбінезон обов'язково потрібно вибирати відповідно до своєї фігурою. Якщо високі худі жінки можуть дозволити собі будь-які моделі, то власниці інших фігур повинні ретельніше підходить до вибору.

Не забувайте, що комбінезон - це штани і топ. Тому правила будуть такі ж, як і при виборі цих елементів гардеробу.

Взуття під комбінезон

З взуттям під комбінезон дозволяється експериментувати. Під коротку модель сміливо вдягають босоніжки на низькій підошві, шльопанці або мокасини. На вечірку разом з комбінезоном варто обрати взуття на підборах чи танкетці.