Сучасна кухня має бути зоною комфорту, щоб господиня отримувала задоволення, готуючи страви для сімейного обіду. Кухонне обладнання дозволяє менше сил витрачати на приготування їжі, та робити це набагато швидше, чим при відсутності кухонних помічників. При цьому приміщення кухні має привабливий стильний вигляд. Останнім штрихом в комплексі технічного обладнання кухні може стати елегантний дозатор для рідкого мила GROHE. Такі корисні аксесуари пропонує придбати інтернет – магазин КРАНОК.

Дозатори для кухонних мийок GROHE практичні й довговічні. Вони виконані у класичному стилі й органічно поєднуються практично з усіма моделями мийок та змішувачів GROHE. Місткість дозаторів - 250 та 500 мл.
Дозатор являється корисним помічником кожної господині, забезпечуючи економне та комфортне використання мийної рідини для посуду. Конструкція пристрою розрахована на використання мийного засобу невеликими порціями. Можливість випадкової перевитрати гелю виключена повністю. Маючи диспенсер (дозатор), господиня може купувати мийний засіб у контейнері великого об’
єму, що сприяє додаткової економії сімейного бюджету.
Існує ще один аргумент на користь використання дозаторів. Він полягає у дбайливому ставленні до навколишнього середовища. Адже користуючись маленькими пляшечками з мийним гелем, доводиться викидати набагато більше побутових відходів у вигляді пластикової тари, яка згубно впливає на екологію.

Дозатори GROHE виробляють:

  • з пластику;
  • скла;
  • метала.

Покриття за технологією GROHE забезпечує високу стійкість до зносу та наявність діамантового блиску. Привабливий вигляд пристрою зберігається під час всього терміну експлуатації.

Онлайн – магазин КРАНОК реалізує оригінальну продукцію компанії GROHE, якість якої бездоганна.