Марія Пінчук - благодійність ознака шляхетності

8c6d7ce-maria-pinchuk11

Дитяча психіка перебуває на стадії формування, тому активно реагує на стресові ситуації. Навіть велика кількість позитивних емоцій може вплинути захоплює психіку дитини. Ще дитина відчуває тепло, любов, що йде від батьків, це благотворно позначається на розвитку малюка. Однак з боку батьків може виходити агресія, що сильно лякає дитину, травмує вразливу психіку. Найчастіше дорослі починають сердитися, дратуватися на дитину, коли малюк не дослухається до зауважень, не слухає батьків. Чим більш дратівливою дорослий, тим більше у малюка бажання вчинити по-своєму.

 

Проблеми виховання виникають в кожній родині, тому потрібно довіряти дитину професіоналам. Вихователі будуть педагогічними методами впливати на дитину, також з дітьми в садах працюють психологи.

 

Марія Пінчук – дочка відомого українського діяча Віктора Пінчука, активно займається психообразовательным вихованням дітей. Марія отримала освіту за напрямом підготовки психологія, вона чудово знає, як підтримати дитину в скрутній ситуації, пояснити йому незрозумілі дорослі речі доступних мов. Марія Пінчук займається благодійністю: допомагає дітям з важкими діагнозами, малюкам, які перенесли складні травми. Таким діткам особливо важлива моральна підтримка, адже позитивний емоційний настрій сприяє видужанню і відновленню сил.

 

Крім психологічної роботи, Марія підтримує важкохворих дітей матеріально, оскільки на лікування і реабілітацію потрібні значні кошти. Можна навести чимало прикладів, коли допомога благодійного фонду Марії Пінчук дала позитивні результати.

 

Крім благодійності, Марія відкрила унікальний у своєму роді освітньо-психологічний центр ЭдХаус. На відкриття дитячого закладу Марію підштовхнуло до народження дочки. Робота центру полягає на освітній та психологічної підготовки дітей. Тут з дітками працюють відомі зі всієї України фахівці.

 

У центр ЭдХаус можуть звернутися батьки вихованців. Для них проводяться консультації, присвячені вихованню дітей. Поради, отримані під час таких зустрічей, що легко реалізуються на практиці, допомагають батькам виховати з дитини здорову і розвинену особистість.

 

Два роки тому центр розширив свою сферу діяльності, крім дошкільнят заняття проводяться з підлітками.