Дистанція відстанню у життя, для такого виробу, як ліжко, безпосередньо залежить від безлічі факторів. Надійне спальне місце прослужить своїм власникам набагато довше, ніж одноденне ліжко, виготовлене з матеріалів, які швидко деформується. Але, все ж таки, якісний сон полягає не тільки в гарному ліжку. Ще одним фактором, який впливає на стан людини протягом сну є текстиль. До нього відносяться подушки, ковдри, постільна білизна, одяг для сну, а найголовніше — матрац.

На щастя, сьогодні час ліжок на пружинах, так, як і ера ватяних важких матраців, які швидко втрачають рівну форму та деформуються під вагою людини, вже досить давно залишилося позаду. Магазин матраців сьогодні пропонує досить великий асортимент таких виробів. Експерти магазину МебельОК вказують, що сьогодні матраци відрізняються за:

  • Геометрією,
  • Дизайном,
  • Матеріалом наповнювача,
  • Брендом виробника,
  • Ціновим сегментом,
  • Конструкцією пружин або їх синтетичною альтернативою.

Пружинні ортопедичні матраци

Сучасні ортопедичні матраци від марок європейських виробників пропонують для кожного користувача безліч переваг, що стосуються стану здоров’я, а також повноцінного сну. Обираючи ортопедичний виріб, кожен покупець отримує гіпоалергенний, зносостійкий виріб, який вигідно підтримує впродовж сну оптимальний термобаланс.

Коли необхідно змінити матрац?

Причин, коли необхідно купити новий матрац декілька, але зазвичай, користувачі чекають до останнього, щоб все ж таки змінити старий виріб на новий.

  • Якщо якість сну стала погіршуватися, почалося безсоння, пробуджуватися стало набагато складніше, у сні спостерігається надмірне виділення поту — то такі причини говорять про неякісне ліжко, а точніше про матрац, виготовлений зі статичної синтетики.
  • Замінити старий матрац необхідно й тим людям, які мають проблеми з опорно-руховим апаратом. Постійний біль у суглобах та м’язових тканинах, заважаючи відчуття втоми, неприємні симптоми в області хребта після сну можуть сигналізувати про неправильний матрац, який деформує поставу людини.
  • Різноманітні алергічні реакції, що пов’язані зі все можливими генетичними особливостями людини, захворюваннями, віковими або гормональними змінами — це також причина, яка вказує на необхідність змінити матрац на виріб в вовняною чи бавовняною оббивкою та наповнювачем з кокосової койри.

Безпружинний ортопедичний матрац

За словами експертів інтернет-магазину МебельОК, не менш важливим фактором є й показник жорсткості спального місця. Саме тому, фахівці рекомендують перш за все познайомитися з приписами на матрацах і тільки після цього робити остаточний вибір. До речі, дітям рекомендовано підбирати лише жорсткі вироби, задля того, щоб формувалась рівна й правильна постанова.