Картинки по запросу Де придбати садові крісла?Популярність садових меблів набирає нових обертів. Сьогодні виробники пропонують настільки різноманітний асортимент, що багато хто просто губиться у виборі. Якщо ви хочете облаштувати терасу, дачну ділянку, балкон, або альтанку, то кращим варіантом стануть крісла для саду.

В першу чергу такі крісла повинні бути практичними. Тому що ці меблі будуть перебувати на повітрі, тому вони повинні бути міцними, стійкими до температурних змін і різних погодних умов, а також не піддаватися впливу сонячних променів. І навіть якщо ви придумаєте укриття для крісла, це не врятує неякісний матеріал від дощу, зайвої вологості, пилу та інших факторів.

Вибираючи крісла садові у Львові, зверніть увагу на такі критерії:

Легкість у догляді. Переважно матеріали, що дозволяють очищати їх сухим способом або теплим мильним розчином.

Стійкість до вологи. В ідеалі матеріали повинні відштовхувати воду. Але, навіть якщо вони намокають, швидке висихання величезний плюс. У будь-якому випадку матеріал не повинен боятися вологи. Стикатися з дощовими бризками, туманом і росою кріслам для саду доведеться досить регулярно;

Стійкість до впливу ультрафіолету. Крісла не повинні вигоряти. В іншому випадку ви дуже швидко отримаєте малопривабливий виріб замість розкішного садового гарнітура;

Переносність перегрівів. Пам'ятайте, установка меблів на критих терасах, верандах або альтанках лише частково вирішує проблему з перегрівом. Так що матеріал не повинен бути легкоплавким;

Міцність. Меблі не повинні бути надто крихкими. Найвибагливіші в цьому плані плетені крісла. Однак покупка комплекту зі штучного ротанга допоможе повністю вирішити цю проблему.

Усіх цих критеріїв дотримується фірма Rattwood, яка виробляє садові крісла найвищої якості.

Існує кілька видів садових крісел:

1. Класика на ніжках. Нагадують двомісні лавки або розкладні лежаки. Дуже зручні у використанні, а складені моделі дозволяють легко переміщати їх на інше місце.

2. Найпоширенішими і оригінальними є підвісні крісла. Наприклад, крісло-кокон, яке на вигляд нагадує будиночок і дозволяє сховатися всередині повністю навіть дорослій людині. Така конструкція дуже подобається дітям.

 Купити крісло кокон можна в Rattwood, тут є широкий асортимент, великий вибір кольорів, і найголовніше: крісла комфортні і якісні.

3. Крісла-качалки. Вони призначені для розслаблення і відпочинку. Відмінно підійдуть для літніх людей.