Безумовно, більшість інвесторів-початківців цікавить питання, наскільки 2019 рік вдалий для інвестування в криптовалюту. Люди, які побачили потенціал біткоіни в 2012 і раніше, збільшили свій стан в десятки (в деяких випадках – в сотні) разів. В той же час є і негативні приклади, коли купили биткоин в 2017 році шукають роботу офіціанта в кафе.

Шукаєте свіжі новини майнінгу криптовалют? Читайте їх на сайті Cryptobit.media.

Проте, висновки про інвестування повинен зробити кожен для себе, виходячи з особистого досвіду і перерахованих нижче відповідей на питання.

Криптовалюта: що це?

Цифровий актив, який являє собою фрагмент програмного коду. Заснований на криптографії і середовищі блокчейна. Має певну вартість, залежну від ряду факторів. Кріптовалюти децентралізовані, не пов'язані з державами, банками та наглядовими органами.

Блокчейн – середовище, в якому "живуть" кріптовалюти

"Ланцюжком блоків" називають розподілений реєстр транзакцій. З даними в екосистемі неможливо щось зробити, адже вони існують на ряді носіїв. Поняття "блокчейн" набагато ширше, ніж "кріптовалюти" і активно застосовується скрізь, де взаємодіють дві або три сторони, а централізація згубна. Зокрема, без блокчейна вже важко уявити такі галузі, як медицина, ріелторство, Логістика, Рітейл.

Біткоіни: Основні характеристики криптовалюта номер один

Датою народження головного цифрового активу називають 2009 рік, а творцем якоїсь людини (або групи осіб) на ім'я Сатоши Накамото. Біткоіни вперше показав, якою повинна бути цифрова валюта на блокчейне. І послужив екосистемою для наступних розробок в галузі.

Альткоины – що це таке?

Будь-яка криптовалюта, яка не біткоіни, називається альтернативною монетою пише fintechvector. На біржах торгуються 1900 з них, але далеко не всі представляють хоч якийсь інтерес для зберігання або трейдингу. Щоб вибрати активи для торгівлі, слід вивчити перші 50 з них.