Фермери всього світу, і українці не виключення, повсякчас шукають методи, які б допомогли їм ефективніше управляти процесами зростання злакових культур, овочів, плодових дерев тощо. Щоб рослини повноцінно зростали, долали труднощі та давали гарний врожай, їм необхідно повністю засвоювати необхідний комплекс поживних речовин та мінералів. Хімічна промисловість світу, та України зокрема, ще не придумала кращого методу збагачувати ґрунт і збільшувати врожаї, ніж органічні мінеральні добрива.

Серед всього різноманіття мінеральних добрив яскраво вирізняється продукція компанії Тетра Агро. Її інноваційна розробка, яка отримала свій патент та сертифікат якості та ефективності, базується на розробках вчених-хіміків та біологів.

Скориставшись роботами вчених, спеціалісти Тетра Агро змогли розробити мінеральні добрива такого складу, що результати використання видно вже в перший рік. Збалансовані речовини діють на рослини і ґрунт м’яко, але ефективно. Коріння та стебла рослин всіх видів всмоктують макро- та мікроелементи у тій кількості та формі, яка їм потрібна.

Ближче ознайомитися з діяльністю даної компанії, вивчити її продукцію та купити міндобрива Львів можна на офіційному сайті. ТОВ «Tetra AGRO» - це прогресивний виробник та продавець унікальних міндобрив на Львівщині. Але купити продукцію відтепер можуть клієнти з усієї України – автомобільним чи залізничним транспортом Тетра Агро доставить добрива у будь-який населений пункт.

Клієнти, які вже скористались продуктом фірми Тетра Агро і мали змогу оцінити його ефективність, залишають лише позитивні захоплені відгуки. Про якість добрив та рівень сервісу в Тетра Агро вони відмічають такі факти:

  • продукція справді якісна та надефективна;

  • ціни незважаючи на високу якість адекватні та обґрунтовані;

  • при оптових закупках компанія надає чудові знижки;

  • обслуговування швидке, замовлення приходять в точності з заявками;

  • доставка швидка, товар доставляється в цілісному незмінному вигляді.

Переконатися в цьому на власні очі ви зможете, якщо відвідаєте сайт tetra-agro.com.ua, де розміщені відео-відгуки клієнтів та відео-сюжет одного з каналів про діяльність цієї компанії. Також відома львівська телепрограма була присвячена цьому підприємству.

Якщо говорити про Тетра Агро кількома словами, то це будуть слова – ефективність, надійність, інновація та безпека.