Сучасні металоконструкції в будівництві мають безліч переваг: захист від пожежі, простоту монтажу, невелику масу, функціональність, довговічність, міцність, надійність. Металоконструкції використовуються в багатьох будівельних проектах.

Один з лідерів у виробництві металевих конструкцій

Компанія Garnet Group працює в Україні вже більше 12 років і здійснює виробництво металоконструкцій для різних потреб і різного використання. Ви можете оформити замовлення на будь-який тип конструкцій з металу і бути впевненим, що тут їх зроблять якісними і безпечними, адже компанія дорожить своєю репутацією. У виробництві вона використовує виключно сучасні технології та надійне обладнання.

Види металоконструкцій

Так, виробництво, монтаж складів і ангарів з металоконструкцій є однією з частих послуг, які надає дана компанія, як в Одеській області, так і за її межами. Крім складів і ангарів, тут виконають проектування і виробництво інших конструкцій:

1. Вуличні контейнери для сміття і різні баки.

2. Ємності для зберігання, транспортування палива та інших паливно-мастильних матеріалів.

3. Зерносховища з металу.

4. Різні рекламні конструкції: білборди і так далі.

5. Каркаси теплиць для різних підприємств по всій території України.

6. Опорні вишки і вишки для засобів зв'язку, включаючи телевежі.

7. Ємності для води і будь-яких інших рідин.

8. Зупинкові павільйони і так далі.

Ви можете замовити металоконструкції будь-якого розміру, форми. Фахівці компанії виконають проект протягом 10 робочих днів. При цьому документація буде складена абсолютно безкоштовно. Компанія надає гарантію якості терміном на 1 рік, але при правильному обслуговуванні конструкції прослужать далеко не одне десятиліття.

Інші послуги компанії Garnet Group

Компанія також виготовляє високоякісні сучасні ПВХ шпунти і надає широкий спектр будівельних послуг. За час своєї діяльності Garnet Group виконала майже 250 проектів під ключ. Клієнтів у неї ще більше, по всій країні. Компанія співпрацює як з великими організаціями, так і невеликими фірмами.

Garnet Group виконає будь-які підготовчі та проектувальні роботи для будівництва. Тут можна замовити земельні роботи або монтаж складного устаткування. Фахівці Garnet Group виконують будівництво складських приміщень, ангарів, котеджів, багатоповерхових будівель, як житлових, так і офісних. Garnet Group займається будівництвом торгових і розважальних закладів, спортивних майданчиків і так далі.

У компанії працюють висококваліфіковані фахівці, які постійно покращують свої навички і вивчають новітні технології. Також, тут є великий парк важкої техніки, яку можна орендувати або оформити замовлення на виконання робіт з цією технікою. Все залежить від поставлених завдань. Отримати консультації та відповіді на будь-які питання Ви можете на офіційному сайті компанії garnetbuild або за номерами телефонів. Досвідчений менеджер з радістю допоможе кожному клієнту замовити потрібні послуги.