До улюбленого зимового свята – Нового року – залишилося зовсім небагато. Країна поступово починає занурюватися в приємні клопоти. Потрібно вибрати подарунки своїм родичам, друзям та іншим важливим людям.

Оригінальний варіант – музичний подарунок. Підібрати його буде непросто, але це того варто. Такий подарунок обов'язково порадує і професійного музиканта, і любителя. Краще не відкладати пошуки на останні пару днів. Замовити музикальний інструмент варто заздалегідь. Можна це зробити через Інтернет – на сайті компанії «Музлайн». Персонал online-магазину допоможе вибрати краще. Тут представлено надійне і сучасне обладнання від відомих брендів. Всі товари сертифіковані.

Купуємо аксесуари до інструментів

Новорічні подарунки не обов'язково повинні бути дуже дорогими. Можна подарувати музикантові корисні аксесуари. Наприклад, метроном обрадує будь-якого інструменталіста. Звичайно, розроблені спеціальні програми для смартфонів, які виконують ті ж завдання. Однак вони набагато менш зручні, ніж окремий метроном. До того ж сприяють швидкому розряду акумулятора. З цієї причини, якщо у музиканта немає метронома, обов'язково варто задуматися про його купівлю. Виробники випускають функціональні електронні та практичні механічні моделі. Можна підібрати оптимальний варіант.

Не менш корисний аксесуар – тюнер. З його допомогою можна легко і швидко налаштувати інструмент. Дарувати тюнер можна басисту, скрипалеві, гітаристу. Коштує тюнер порівняно небагато, але точно буде корисний музиканту, якому потрібно регулярно налаштовувати інструмент.

Можна задуматися про покупку таких корисних дрібниць як підставки, тримачі, пюпітри, чохли. Вони підвищують комфорт під час гри на інструменті, спрощують його транспортування і зберігання. Головне - правильно підібрати виріб, який підійде до того чи іншого пристрою.

Товари для обслуговування інструментів

Це витратні матеріали, які потрібні у великих кількостях кожному музиканту. Подарувавши набір воску, поліролей, очищувачів, масел, ви точно не помилитеся. Дані росхідники дозволяють дбайливо усувати сліди з поверхні інструменту, захищати його від негативних впливів.

Який подарунок підійде вокалісту?

Такому артисту знадобиться камертон. Він необхідний для оптимізації настройки. Якщо є фінансова можливість, варто подарувати навушники для моніторингу власного голосу.