Коли дуже хочеться відпочити і відволіктися від усього, але немає на це часу, можна поїхати на сплави по Дністру. Для цього потрібні тільки вихідні. Саме тут є можливість побути на природі, подихати свіжим повітрям і отримати заряд справжнього адреналіну. І ніякої спеціальної підготовки і спорядження для цього не треба, так цим всім займеться Центр рафтингу, який вже декілька років организує рафтинг в Карпатах.

Чи можна самостійно організувати такий виїзд?

В принципі так, але підготовка займе багато часу. Вам потрібно знайти, де взяти в оренду спорядження не тільки для табору (намети, спальники, килимки), але і для самого сплаву – рафт або байдарку, рятувальний жилет, шолом і весла. До того ж потрібно знати річку, і місця де можна плисти, а де ні. Тому оптимальний варіант - звернутися в туристичну компанію, яка запропонує вам дійсно цікаву програму рафтингу в Україні і подбає про безпеку.

Центр рафтингу вже декілька років організує рафтинг зі Львова. І одним з провідних напрямком є сплав по Дністру.

До вашої уваги центр рафтингу пропонує:

Найсприятливіший час для сплаву починається з середини квітня і по кінець травня. Саме в цей час тане сніг в горах, і рівень води піднімається, утворюючи безліч цікавих порогів. Екстрім буде забезпечений всім! А для любителів гарної природи можливо організувати похід в гори.

Оптимально приїжджати на рафтинг на чотири дні. Тоді буде достатньо часу, щоб відчути екстрим по повній, хоча можна приїхати і на меншу кількість днів.

Центр рафтингу пропонуємо організацію поїздок для компаній від 6 до 100 осіб. І незалежно від того, який час і напрямок ви оберете, гарний настрій, і маса незабутніх вражень вам гарантовано! Це прекрасний вибір для тих, хто хоче назавжди змінити своє життя в кращу сторону.