Браслети з’явилися декілька тисяч років тому як ритуальна прикраса, яку носили по особливому приводу, але сьогодні це просто стильний аксесуар. Його можна побачити на руці чоловіка, жінки чи дитини. Він може створити потрібний образ чи просто доповнити загальну картину. Надівають прикрасу на зап'ястя, передпліччя чи на ногу. Ідеальний варіантом класичного браслету для будь-якої людини буде золотий виріб, який виглядає солідно та красиво. Як обрати таку прикрасу, щоб вона не стала розчаруванням?

Основні критерії

Підібрати браслет для себе або іншій людині у якості подарунку не складно, якщо дотримуватися деяких правил. Купуючи цю прикрасу, варто звернути увагу на декілька деталей: стиль людини, вік, комплекція, розмір руки. Від цього залежить форма і зовнішній вигляд браслету.

  1. Форма прикраси. Для тонкої та середньої руки можна обирати браслет різної ширини, крім дуже великих і важких. Краще купувати легкий за виглядом виріб, але можна, щоб він був доповнений крупними вставками. Для широкої руки людей з розкішними формами ідеально підходять масивні прикраси. Кількість вставок має бути максимальною.
  2. Стиль. Для постійної носки краще купити браслет класичного дизайну. Така прикраса ідеально підходять до будь-якого одягу. Для особливих випадків можна обрати браслет зі вставками із каміння. Варто одразу вирішити, з якими прикрасами має гармоніювати виріб. Не допускається носити разом речі із білих та жовтих металів.
  3. Розмір. Браслет має бути на 1-1,5 см більшим за обхват зап'ястя. Це гарантує, що прикраса не зніметься сама по собі і не загубиться. Занадто вузький браслет може поранити свого власника. Носити таку прикрасу досить незручно. Винятком є масивні прикраси з важкими вставками – вони мають щільно прилягати до руки.

Де купити браслет?

Найкращий варіант, де можна купити браслет в Україні, – це магазин ювелірних прикрас від виробника. Продукція гарантовано буде якісною і перевіреною. Про імпортні прикраси такого не скажеш. Заказ можна оформити і в інтернеті, подивившись каталог товарів, але треба точно знати свій розмір.

Найвідомішим в Україні виробником прикрас є Київський ювелірний завод. Сьогодні це лідер у своїй галузі. Дизайнери КЮЗ щомісячно створюють по 50 нових варіацій прикрас. Вони не просто встигають за модними тенденціями – вони їх диктують. У КЮЗ є свої власні бренди, які стали відомими не тільки в нашій країні, а й далеко за її межами.

Обрати в КЮЗ можна браслети на будь-який смак. Вони створені для чоловіків та жінок різної комплекції. Можна знайти браслети і на дитячу руку. Своїм клієнтам завод пропонує прикраси різної цінової категорії, починаючи від бюджетних варіантів і закінчуючи розкішними виробами, створеними за ексклюзивним дизайном. Браслети відрізняються високою якістю металу, міцним плетінням та красивим виглядом.