Компанія «Транс-Атлас» більше десяти років працює на ринку вантажоперевезень на Західній Україні, і стала досвідченим і надійним постачальником міжнародних автомобільних послуг, пропонуючи своїм клієнтам транспортні рішення незалежно від складності, пропонуючи перевезення по країнах Європи, а також по Україні. Якщо у вас є необхідність перевезти в Європу вантаж, ви можете звернутися за допомогою до фахівців і здійснити бажання без проблем. Завдяки власному автопарку, який включає понад 250 автомобілів різного класу і місткості, Вам гарантовано високий рівень сервісу та індивідуальний підхід. При необхідності вантаж може супроводжуватися фахівцями компанії. Також можливо митне оформлення вантажу з наданням експедиторських послуг. На сайті компанії є інформація про те, як правильно оформляти європротокол. А також ви можете самостійно розрахувати вартість вантажоперевезення, скориставшись калькулятором онлайн.

Чому варто скористатися послугами Транс-Атлас?

  • Компанія прагне відповідати вимогам  клієнтів, надаючи їм комплексні рішення по транспортній логістиці, які підвищують цінність їх бізнесу. Ми прагнемо до цього завдяки довгостроковим і активним відносинам, заснованим на інноваційному перевагу в обслуговуванні, першокласному обслуговуванні клієнтів і відповідальному ставленню до навколишнього середовища.
  • «Транс-Атлас» є однією з провідних компаній, що спеціалізуються на міжнародних перевезеннях. Будучи лідером в області логістики, компанія забезпечує високий рівень міжнародних перевезень в Європі і в усьому світі. Компанія є членом асоціації міжнародних перевізників України - АсМАП.
  • Пропонує щоденні міжнародні перевезення особистих речей по всіх основних напрямках і транспортним лініях.

Для наших клієнтів діє гнучка система цін з урахуванням особливостей вантажу та терміну доставки враховуючи відстань. Найкоротший термін доставки і гнучка цінова політика, це особливі переваги компанії. Для отримання більш детальної інформації, зверніться до менеджера в будь-який зручний час. Ми завжди готові запропонувати кращий сервіс і готові до співпраці!