Сьогодні без мобільного зв'язку не може прожити жодна людина. На території України працює відразу кілька операторів, кожен з них конкурує один з іншим, залучаючи все більше абонентів. Вони притягують своїми низькими цінами і різними можливостями. Тільки недавно мобільний оператор Лайф рекламував свої найнижчі ціни і швидкісний інтернет, а вже сьогодні з'явилася інформація, що компанія просто рекордно піднімає ціни на свої послуги. Як повідомив представник мобільного оператора, в середньому планується підняти ціни на 25-30 гривень, але у деяких абонентів підняття може бути і до 75 гривень. Як пояснює сама компанія, за останні кілька років вона ще не підвищувала тарифи, а послуги ставали все краще.

Найсвіжіші новини України та світу на нашому сайті.

Ще більше про наболіле?

І знову в новинах з'явилася інформація, що Росія перейшла всі межі дозволеного. Україна звернулася до представників Будапештського меморандуму з вимогою провести чергову консультацію. На порядку денному знову війна з Росією. Коли він буде проведений, і хто саме буде присутній поки не йдеться, але український президент готовий відвідати його в будь-який час.

І знову на слуху Савченко. Сьогодні стало відомо, що Надія оголосила голодування, вона повністю відмовляється від їжі і води. Що це черговий хід чи провокація? За словами самої Савченко, вона буде продовжувати голодування до тих пір, поки не буде повного забезпечення прав і свобод відповідно до того, про що говорить українська Конституції і чинного законодавства. Вона каже, що шкода її здоров'ю завдасть не вона сама, а ті слідчі, які на неї тиснуть і змушують діяти саме так.

Сьогодні з'явилася новина про те, що поліція і військові відловлюють молодих людей біля станцій метро. Вони перевіряють у всіх молодих людей військові квитки. Цю інформацію підтвердили відразу кілька людей, які бачили, як люди у військовій формі зупиняли молодих людей і вимагали пред'явити документи про проходження військової служби. Але як стало відомо від користувачів інтернету не тільки в Києві, військові зупиняють хлопців на вулиці, в інших містах також.

Ще більше, свіжої і актуальної інформації на нашому сайті https://znaj.ua/ru в інтернеті. Заходьте за посиланням і будьте в курсі всього, що відбувається в Україні і світі.